Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Amikor ti először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Amikor ti először alszotok a pasitoknál sminkben alszotok?

Figyelt kérdés

az a helyzet hogy még nem látott sosem smink nélkül pláne nem reggel kómás fejjel:(

és nem fullos sminkre gondolok hanem mondjuk egy kis szempillaspirálra csak mivel szőkék a szempilláim és olyan mintha nem is lenne.



2013. okt. 5. 19:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Alapból nem sminekel hál'istennek. A kérdés meg elég röhejes...
2013. okt. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én smink (ami nálam szemceruza) nélkül aludtam. Csendben végignézte ahogy lemosom és utána azt mondta h úgy is gyönyörű vagyok, reggel pedig arra ébredtem h engem néz ahogyan alszok.

Ha igazán szeret és oda van érted akkor ennyi smink hiányától biztos nem futamodik meg.

2013. okt. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
sminkelek*
2013. okt. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
én direkt lemosom este,mert egyrészt érzékeny a bőröm is,más részt ha smink nélkül nem tetszem neki,akkor egyáltalán ne keljek neki. Ilyen vagyok és kész.
2013. okt. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
És mi lesz ha meglát anélkül? Ki fog dobni?
2013. okt. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Pain for Pleasure ***** válasza:
67%
Hogyne, sminkben, tökéletes frizurával és kisestélyiben. Nehogy kiábránduljon -.-"
2013. okt. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig sminkelve alszok 38éves férfi
2013. okt. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
mert smink nélkül ronda vagyok és igen félek hogy kiábrándul belőlem:( mondom olyan mintha nem lenne szempillám
2013. okt. 5. 19:07
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem voltam még ilyen helyzetben, de nem aludnék sminkben. Nekem is szőke a szempillám, de nem hiszem, hogy ez akkora tragédia lenne.
2013. okt. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én sose voltam az a sminkelős fajta, bár annyira nem is szép a bőröm. Ha sminkelek, akkor szebbnek tűnik, de irritáltabb lesz, amin hatására még csúnyább. Nálam ez egy ördögi kör.

Emiatt is nem szoktam sminkelni, csak amikor tényleg csúnya a bőröm. A randikon mindig sminkeltem természetesen, mert tetszeni akartam. Aztán egyszer meglepett, és elém jött, amikor nem volt rajtam smink, nem volt belőve a hajam, stb. Nem zavarta egyáltalán, sőt ez után kezdte el mondogatni, hogy milyen szép vagyok. Mikor nála aludtam, akkor este lemostam a sminket, aztán reggel úgy mentem haza. Szóval ne parázz :) Esetleg előtte egyszer jelenj meg smink nélkül, és nézd meg mit reagál.

2013. okt. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!