Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon ritkán mondja, hogy szeret vagy, hogy hiányzom neki, pedig néha jól esne. Van ötletetek, hogyan jelezzem neki?

Figyelt kérdés

Konkrétan mondani nem szeretném, az elég ciki lenne.

Köszi aki válaszol:)


2013. nov. 4. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszer megmondtam majd szólok ha változik.
2013. nov. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ez vagy jön valakiből, vagy nem.Eröltetni felesleges, mert úgyis csak eröltetett és hamis lesz.
2013. nov. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a szád nem felel meg, Morse jelekkel
2013. nov. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha mondani kell az baj. Inkább érezni kell ha valaki szeret. Vagy látni rajta hogy hiányoztam neki. Annál nincs jobb. Jöhet 100 "Hiányzol" sms vagy 150 "Szeretlek". Semmit nem ér ha nem érzel mögötte érzelmet. De ez csak az én véleményem.
2013. nov. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen a természete. Én is ritkábban mondom. Az a lényeg hogy belül hogy érez.
2013. nov. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én párom egyáltalán nem mondja. Ha nem szeretne nem velem lenne... Nekem is jó lenne hidd el, de vannak ilyen emberek..
2013. nov. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Sajnos távkapcsolatban vagyunk, talán ezért is vágyom rá jobban,hogy szavakkal éreztesse,hogy szeret. Jó esetben hétvégén vagyunk együtt, de van,hogy 2-3 hét mire találkozunk.
2013. nov. 5. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!