Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm szakított velem de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szakított velem de azt nem mondta, hogy miért. Hiányzom neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Néha vitatkoztunk de nem durván és nem is rendszeresen, mégis a vége felé többször elküldött, hogy egyedül akar lenni. Mindig megkérdeztem, hogy miért de sose tudtam kiszedni belőle. Egyszer végleg elküldött és azóta se tudom az okát. Nem is veszekedtünk meg semmi csak annyi volt, hogy átmentem hozzá és azt mondta, hogy vége. Csak így 3 év után. Sokat könyörögtem neki, sokszor kerestem de semmi. Szerintem még ő is szeret. Ezt onnan tudom, hogy nem adta vissza a ruháimat ami nála maradt és az egyik barátnője nekem haverom és ő mondta, hogy a pólóimban alszik vagy néha az van rajta meg amiket tőlem kapott azokat nem rakta el szem elől. A közös képeinket se törölte le a telefonjáról meg a gépéről sem. Sokszor megkértem, hogy folytassuk de nem akarja. Megkérdeztem, hogy én hibáztam-e, és azt mondta hogy nem. Nem tudok rájönni a bajára. Mit tegyek?

19/L

22/F


2013. okt. 17. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha így akarja,biztosan jó oka van rá.Ne könyörögj neki,ne alázkodj meg,hagyd menni!Talán jobb is ez így.
2013. okt. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó, de mégis mi lehet az? Lehet, hogy csak valami kis hülyeség amit simán meg lehetne oldani. Nem akarom hagyni.
2013. okt. 17. 18:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, szerintem is hagyd. Ritka tapló lehet, ha nem tudott két mondatot kinyögni a szakítás okáról.
2013. okt. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát sztem ha ennyire nem akarja elmondani, de még mindig szeret, akkor nyilván úgy érzi, így kell ennek lennie és így lesz a legjobb. Sztem valami olyasmi lehet a hátterében, amit nagyon szégyel(?) és úgy gondolja, h jobb lesz neked, ha nem tudod meg.

De ez persze csak találgatás, a valódi okát csakis ő tudhatja és ha ő nem hajland elmondani, akkor valószínűleg így a legjobb. Próbálj meg tovább lépni.

Amúgy sztem ne könyörögj, hanem vegyél neki egy virág csokrot, vagy vacsora, vagy valami ilyesmit adj neki. És akkor kicsit megenyhül és talán mond valamit.

L

2014. jan. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!