Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek sokat dolgozik a párjuk, azok hogy bírják ha ritkán látják egymást?

Figyelt kérdés

Friss a kapcsolatunk, de az, hogy hetente egyszer látjuk egymást nagyon rossz. Nekem 8 órás munkám van, neki meg olyan ami reggel 7től este 8-9-10ig tart. Az egészben az a bosszantó, hogy kb 5 percre lakunk egymástól, de mégsem vagyunk együtt, mert mire ő haza ér, én már alszom.


Általában a szombat este és a vasárnap a miénk. De tegnap este pl anyuval mentünk moziba, ami egy ritka pillanat volt, mert ő is egész héten jdolgozik. Ezért nem tudtam találkozni a parommal, aki most morcos.


Egyszer már végig szenvedtem egy ilyen kapcsolatot, ahol keeset láttuk egymást, de nem szeretném, hogy ez megint a kapcsolatunk rovására. menjen.


Szeretnék vele több időt és közös programot, de napi 14-16 óra munka után ezt nem várhatom el tőle. Szeretem őt, de ez így nagyon rossz.


2013. okt. 6. 09:51
 1/6 kiskivancsi79 ***** válasza:

Kérdés a párod miért dolgozik ennyit. Pénzt akar csak keresni, kariert építeni vagy a jövőtökért teszi.

Én a barátnőmmel 1 év távkapcsolatott is kibirt mert mi köztünk 200 km volt ö tanulst én dolgoztam és sokat hogy legyen pénzem leutazni is.

Tehát kérdés miért dolgozik is ennyit és hogy megéri-e.

2013. okt. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Egyuttalvas neha? (mar gondolom nem tinik vagytok)

Csinalsz valami kajcsit mire hazaer munkabol.

Megvacsiztok.

Egyutt zihanyoztok egyet.

Talan pici film.

Kozben osszebujas.

"Alukalas"


De akar reggelizni is osszejarhattok :) Az is aranyos tud lenni, jo erzes a szivnek.

Es ezek annyira nem kivitelezhetetlsn dolgok mivel 5 percee laktok egymastol.


Vasarnap meg lehet valami kozos programot szervezni, seta, bringa...

2013. okt. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 csabesz007 válasza:

Páromnak meg nekem is olyan a munkám hogy ha heti 1szer látjuk egymást táncon már örülünk neki.

Egyébként ha jó a kapcsolatotok és meg van a bízalom oda vissza akkor probléma nincs. Mi azért melózunk ennyit mert házat akarunk venni minél előbb, így megéri utána már ő lazíthat én meg visszább veszek.

2013. okt. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azért dolgozik, hogy számlákat fizessenek, hogy ne adosodjanak el. Az anyukája nyugdíjas.

Ilyenkor, vasárnap meg első a ház körüli munka, ami érthető ha egész héten dolgozik.

Néha együtt alszunk, persze, csak ez így mindkettőnknek rossz.

2013. okt. 6. 10:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt ne tedd a "szenvedes"'kategoriaba. Rengetegen orulnenek annak ha heti egyszer talalkozhatnanak a parjukkal...

Az en parom az USA-ban idegenlegios. Evente 40 napot vagyunk egyutt. 40 napot.

Nem martirkodni akarok, nem kerek olyan megjegyzeseket, hogy "senki nem kenyszerit ra" csak szeretnem hogy lasd, masok kacagva ellennenek ezzel az egy hettel....

24/N

2013. okt. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

heti egy tali..johogykibírjtok...

volt hogy 2 hetente 1 napra találkoztam a barátnőmmel!

és mindig így taliztunk 1-2 hetente.

nem haltunk bele.

tény a kapcsolat tönkrement azóta már, de nem ez miatt!

2013. okt. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!