Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig érdemes küzdeni valakié...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes küzdeni valakiért? Úgy értem hogy ne érezzük magunkat megalázva.

Figyelt kérdés
Ti meddig mentek el?Ha még nem alakult ki a kapcsolat,de már van köztetek vonzódás,vágy,érzések is alakulgatnak.Csak a másik fél nehezen mutatja ki ezeket.Türelmesek lennétek vele?Ha igen,meddig?Tudom,hogy ezt nekem kell éreznem,de mégis érdekel olyanok véleménye,akik átéltek már hasonlót.

2013. nov. 4. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
soha nem adtam fel ... mindig eredményes voltam ;)
2013. nov. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor is,ha néha láttad a másikon,hogy meghátrál?
2013. nov. 4. 22:30
 3/10 mihailov válasza:
100%

Én speciel 9 hónapot vártam a mostani barátnőmre. Először csak barátként kezeltük egymást, bár én már első látásra beleszerettem. Most pedig több mint egy éve vagyunk együtt.

Soha ne add fel! ;)


18/f

2013. nov. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én 7 hónapig türelmes voltam egy lánnyal, akit szerettem és vonzódtunk egymáshoz. Nálam kialakultak az érzelmek és nála is, de aztán meghátrált, mondván legyünk barátok, de ez kb minden előjel nélkül történt. Nehéz volt megemészteni, mert nekem őszinte érzéseim voltak iránta. Nemrég jutottam el oda, hogy már nem érdekel a dolog. Nézem az új csajokat és kész. :) Mások tárt karokkal várnak és értékelni fognak. ;)


egy személy sem ér annyit, hogy éveket vagy hosszú hónapokat várjunk rá hiába...

2013. nov. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én jelenleg úgy érzem,hogy nem hiába várok.Ő is várt rám hónapokig.Csak nem tudom mi az a pont,ha úgy alakulna,hogy fel kell adni.
2013. nov. 4. 23:04
 6/10 anonim ***** válasza:
mennyi idősek vagytok és milyen neműek?
2013. nov. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan addíg. Míg nem érzed magad megalázva.
2013. nov. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mihailov válasza:
100%

Ha nem néz hülyének vagy nem használ ki a pénzed vagy valami más miatt akkor nem lehetsz megalázva (legalább is én így vagyok vele). A lényeg hogy ne nagyon erőltesd a dolgot mert akkor lehet hogy olyan döntést hoz amit ő se gondol komolyan, mert ha olyan a természete akkor nem díjazza a sürgetést az erőltetést és megunja, ezért dönt rosszul.

És hidd el, tapasztalatból mondom, hogy minél többet vársz rá (ezalatt nem éveket értek) akkor annál jobban fog hozzád viszonyulni, mert díjazni fogja a kitartásod.

Remélem jól alakul neked minden! :)

Sok sikert!

2013. nov. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

30 körüliek vagyunk,én vagyok a nő.

Utolsó:Nem szereti a sürgetést,és az erőltetést.Köszönöm neked a tanácsot,most már értem,hogy néha miért olyan,amilyen.

2013. nov. 5. 11:33
 10/10 mihailov válasza:
100%
Nagyon szivesen. Örülök hogy segíthettem. Ha bármi tanácsra lenne szükséged írj nyugodtan privátba. :)
2013. nov. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!