Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 éves diplomás, nőtlen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves diplomás, nőtlen, gyerektelen férfi vagyok lakással, autóval, hitel nélkül megismerkedtem egy 34 éves nővel akinek 17 éves fia van. A nőnek semmije, egyedül neveli a fiát. Megpróbálnátok a kapcsolatot a helyemben vagy nem érdemes?

Figyelt kérdés
Szexkapcsolatnak indult de kölcsönös vonzalom alakult ki, már-már elgondolkodtam a közös jövőn. Én félek belevágni a nagy különbségek miatt nem tudom működne-e, jó döntés lenne-e. Egyrészt minden téren ellentétek vagyunk, nekem diploma neki szakma (érettségit is most csinálja), neki gyerek-nekem nincs, nekem ház kocsi - neki semmi (tehát anyagi és szellemi téren is). A szülei elindították de hitelt vett fel, nem győzte fizetni, plusz a kapcsolata tönkrement és úszott minden. Eddig pultban volt pár évet, most trafikban van - én kormánytisztviselő. Én egy műveltebb családból való vagyok ő egy egyszerűbből és ő is egyszerűbb, viszont valami oknál fogva vonzódok hozzá és ő is szerelmes belém. Nem hinném hogy anyagi okok miatt, még nem volt pénzes pasija, sőt azon ritka nők egyike aki fizetni is akar és fizet is a randikon, mert nem akar senki eltartottja lenni. Nagyon házias, takarít, remekül főz, legjobb vele az ágyban eddigiek közül, humora is passzol, és rettentően ragaszkodó, anyáskodó típus. Tehát vannak előnyei, hátrányai, de tudom tökéleteset sosem találni. Mennyire zavaró tényező lenne idővel a sok különbség, illetve a gyerek (aki 2-3 éven belül dolgozni megy. Vagy már nem is annyira gyerek? De nyilván elkíséri az anyját élete végéig). A volt férj nincs képben mióta a gyereke megszületett, így az nem lenne gond. Másik még hogy anyu totál kiakadna ha vele lennék (egyes gyerek vok, megálmodta a diplomás, intelligens, jól elindított gyerek nélküli lányt és akkor nyilván ennek az ellentéte lenne szinte). De nem tehetek róla ha jól érzem vele magam, de nem merem felvállalni mert akkor anyummal megszakadna a kapcsolatom szinte, ha nem akkor folyamatosan lelki terrorban tartana hogy én vok a legnagyobb hülye a világban. A nő szeretné a komolyat, ha felvállalnám stb. Ha igaz a mondás hogy a minden téren kiegyenlített kapcsolat a jó akkor elvileg nem működne, mert anyagi és szellemi javakban is hozzám billen a mérleg erősen. Nyilván ha az eszemre hallgatok nem őt választom (már csak a sok singli gyerektelen nőre gondolva is, illetve nyilván könnyebb az élet ha tud a nő is hozni anyagilag is valamit a kapcsolatban) Gondoltam menjünk ki külföldre és próbáljuk meg ott. Voltak "anyu által megálmodott" barátnők is de egyikkel sem ment. Valamiért az egyszerűbb lányokkal jobban kijönni, vagy azok ragaszkodóbbak. Hagyjam hisz van még időm keresgélni, vagy egyszer élünk próbáljam meg vele vagy sikerül vagy nem. De nyilván nehéz úgy boldog lenni valakivel ha közben cserében a szülőddel "összeveszel" nyilván sokkal jobb ha elfogadják. (apai részen nincs gond neki mindegy) Nemtom lehetne-e mesébe illő vége a dolognak? Eddig alapelvem volt hogy gyerekes nővel soha (legalábbis amíg nekem nincs), nem értem most miért gondolkozok mégis...

2013. nov. 4. 18:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer jól megvagytok akkor miért ne? Esetleg kiderül,hogy nem az igazi!
2013. nov. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Hagyd békén ezt a kis nőt, hogy legyen lehetősége egy nálad sokkal jobb, és emberibb férfit megismernie.
2013. nov. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
a not hagy hogy kapjon egy normalis ferfit, te meg keres egy ugyanolyan sznobot mind magad
2013. nov. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Férfiként én special lenézem az ilyeneket mint te. Második válaszolónak van igaza.
2013. nov. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%

30 éves vagy. Úgy dönts ahogy neked jó, nem pedig úgy ahogy anyád szeretné.

Biztos vagyok benne, hogy anyukád előbb vagy utóbb megbarátkozna ezzel.

2013. nov. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
anyu így, anyu úgy, meg hát az anyagiak. "nem értem most miért gondolkozok mégis..." Én sem értem, hogy mit gondolkozol. Hiszen neked azt nem kell. Anyu majd kigondolja, hogy mi a jó neked.
2013. nov. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

Végig olvastam elejétől a végéig nem volt rövid :-)

Szerintem próbáld meg vele, a gyerek már nem lehet olyan nagy gond hisz már nagy. Ha tényleg minden jó vele akkor miért ne,hiszen tényleg egyszer élünk. De ha nem jön össze a dolog akkor sem dől össze a világ. Az pedig jó ha nem olyan fontos neki az anyagi háttered, ma már elég sok nőt az hajt. Az pedig,hogy a szüleidnek esetleg nem tetszik a hölgy az kicsit zavaró lehet tényleg,de nem nekik kell szeretni hanem neked és ha te szereted és boldoggá tesz téged akkor ezt előbb utóbb ők is elfogadják majd. Felnőtt ember vagy már ne tőlük függj ilyen szempontból. Nem biztos,hogy valaha is fogsz találni olyan nőt aki nekik is tetszeni fog. És az,hogy neked van ház,autó stb. Neki pedig nincs hát úgy is alakul majd valahová, az nem jelenti azt,hogy egy kapcsolat nem fog működni. Remélem tudtam segíteni.. Sok sikert

2013. nov. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Egy elb@cott, sztereotipizált világban élsz. Nem neked kellene elgondolkodni, hogy felvállalod-e, hanem neki.Egyébiránt, mégis 30 évesen az anyádnak mi a fészkes fene köze van hozzá, hogy te kivel élsz. Előbb nőj fel, bújj ki anyukád szoknyája alól utána keress magadnak partnert, mert ha bele is mész a kapcsolatba, az a szegény nő fog rámenni, nem pedig te. Másodszorra is elbukja az életét, ha azt nem te, hanem az anyád irányítja. Őt vedd figyelembe és ne magad. Sokkal jobban jársz egyébként egy ilyen nővel, aki túl van élete nagy részén, mint egy olyannal, mint amit anyuci akar neked. Amit anyuci akar abból nagyobb számító dög lesz, nem pedig az akinek nincs pénze rá mégis kifizeti a számlát. Ha működik a kémia hajrá, de kíméld meg saját magadtól. Ezt úgy értem, hogy vegyél vissza az arcodból
2013. nov. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

A diplomád ellenére elég gyengén beszélsz magyarul, és a gondolkodásoddal is vannak gondok.

Nem vagytok olyan messze egymástól, ahogy gondolod.

2013. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%

Az előzőek jókat írtak. Ami pedig a szellemi téren való fölényedet illeti, hallottál már érzelmi intelligenciáról? Esetleg alkalmazd. Amiatt nem mersz belevágni egy kapcsolatba, amire az érzelmeid igent mondanak, mert mit mondanak mások és milyen külső különbségek vannak? Mit számítanak ezek a különbségek akár, ha közben pedig jól megvagytok, megértitek egymást, jól érzitek magatokat együtt?

Ha nem tudod ezeket a kétségeket legyőzni, ha érezteted a nővel, hogy te magasabb szinten vagy nála, jobbat érdemelnél, akkor légy nyugodt - ő az, aki jobbat érdemel nálad. Ez a véleményem.

2013. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!