Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudtok nekem mondani normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok nekem mondani normális társkeresőt?

Figyelt kérdés

23 éves pilisi srác vagyok sportos/gyúrós testtel, normális munkahellyel, autóval, kultúráltan, káros szenvedélymentesen és nem találok magamnak párt :/

egyedül élek egy albérletben és akárhova teszem fel magam semmi...fizetős oldalakra meg nem szándékozok összeget feltölteni, reménykedve hogy előbb-utóbb jön valaki :) Köszi!



#normális #mondani #társkeresőt
2013. szept. 8. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne próbálkozz társkeresőkön!Én is megszívtam rendesen!Ne görcsölj a dolgon,csak lazán,aztán végül utadba kerül az,akit keresel!
2013. szept. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, lazán fogom fel, csak már jó lenne valaki akit odahúzok magam mellé, egy társ :) 3 hónapja lett vége 5,5 éves kapcsimnak, meg most egyedül élek albiba jól esne valaki :)
2013. szept. 9. 01:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Hidd el nem vagy ezzel egyedül!Én is egyedül élek,magányos vagyok,és nagyon úgy állnak a helyzetek,hogy semmi nem akar alakulni...De ez van,majd alakul,majd lesz jobb is!

Szerintem addig is habzsold az életet és csajozz,hiszen fiatal vagy!Nem vagy lekésve semmiről! ;)

2013. szept. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5 és fél éves kapcsolat után szerintem 3 hónap "gyászidő" nem sok talán kell is legalább is nekem kéne de igaz én nő vagyok :D
2013. szept. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsónak : Nő vagy? független? :P tali?:D na jó csak hülyültem :D gyászidő az nálam elmúlt, talán nyomokban ha van valami, első 2 hét felfogástalan és kritikus volt, igazság szerint nem feltétnel kötném le magam, ha mindig lenne valami vagy más más azt se bánnám, de ha olyan elémállna akire azt mondom, hogy ez igen, vele lekötném magam annak is nagyon örülnék! Köszi Nektek :)
2013. szept. 9. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!