Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek, hogy a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, hogy a következő kapcsolatom ne végződjön így?

Figyelt kérdés

A feleségem elhagyott. Szerelmes lett másba. Leültünk beszélgetni, elmondta, hogy én nem hibáztam, példás férj voltam az ő szavai szerint. Hosszan elmondta, hogy ez miért történt, szerinte nem rajtam múlott. Szeretné, ha hamar talpra állnék és ehhez a segítségét is felajánlotta.

Szerinte bármely más nő büszke lenne rám és ő is az volt. Mégis elhagyott. Mi a garancia, hogy ez nem ismétlődik meg? Mit tehetnék ellene, ha nem tudom, hogy hol hibáztam?


2013. nov. 5. 12:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
semmit. ne érzelmek által vezérelt nővel kezdj.
2013. nov. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
sajnos semmit. bárkivel megeshet. ahogy bármikor szenvedhetsz közúti balesetet is. benne van a pakliban.
2013. nov. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sajnos erre nincs garancia. :( Vagy sikerül, vagy nem.
2013. nov. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
egy valami lehet még a dologban. talán túl rendes voltál a feleségeddel. a nőknek nem jön be, ha minden jó.
2013. nov. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kamu szöveg. Gondolom pénz, stabilitás stb megvolt, viszont elhidegültetek. Ergó nem voltál férfi mellette.
2013. nov. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mi értelme így fojtatni. Nem lenne ostobaság ismét ingoványra építeni, és várni, hogy mikor dől össze megint?
2013. nov. 5. 12:16
 7/12 anonim ***** válasza:
először tisztázni kéne mit ronthattál el. legalább fejtsd ki, hogy a nőd szerint miért történt, hisz ő hosszan elmondta.
2013. nov. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Elmonda, szerinte ez rajta múlott. Soha nem szeretett, csak mélyen tisztelt, ezt mondta. Most viszont biztosan tudja, hogy szerelmes. Hogy én mit rontottam el, arról semmit sem mondott.
2013. nov. 5. 12:22
 9/12 anonim ***** válasza:
hát akkor megvan a megoldás. olyat válassz, aki szeret. ismerősömnél is ez volt a gond amúgy. oda volt a nőért, de az nem volt oda őérte, csak a gyereket elvakította a szerelem, nem vette észre a jeleket, hogy a másik nem is szereti. aztán 5 év után koppant egy nagyot, mikor a nő otthagyta a vérbe.
2013. nov. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mondjuk miután közölte volna velem, hogy évekig átvágott és nem is szeretett, hát nem tudom mit tettem volna. azért ez nagyon nagy görénység.
2013. nov. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!