Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összegabalyodtam a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szundita kérdése:

Összegabalyodtam a legjobb barátommal. Egy ágyban ébredtünk. Most mit tegyek? Érezhet irántam valamit?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, hogy beleszerettem a legjobb barátomba. Már régóta mondja, hogyha nem tudok hazajutni, aludjak nála, nem lesz semmi. Sajnos másképp alakult... Vagy nem sajnos? Nem tudom. Az biztos, hogy nem egy alkalomról beszélek. És most nem tudom hogyan kellene kezelnem. Arra gondoltam, hogy nem keresem... Nem is teszem, bár nagyon nehéz. Ha nem keresem, késő estig bírja, akkor ha mást nem is, egy-egy számunkra közös élményből eredő poént, egy-egy szót elküld. Azt hiszem nagyon fontossá vált nekem. Ilyenkor mi a teendő pasikáim? Keressem néha én is? Vagy hagyjam, hogy udvaroljon?
2013. nov. 5. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Keresd. És ne csak néha.
2013. nov. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Minek udvaroljon, ha már odaadtad magad neki ....

Keresd te is, mert simán lehet, hogy ugyan úgy ő sem tudja, hogy mi a helyzet.

2013. nov. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szamodra ez kerdes? Mindent bele!!!
2013. nov. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Ha bejöttök egymásnak, és nem csak egyéjszakásnak tűnik a dolog, akkor miért kellene kerülnöd? Próbáljátok meg és ennyi.
2013. nov. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Konkrétan a szex nem történt meg közöttünk... Mindketten elég zavarban vagyunk. Szoktam neki írni, és ő is nekem. Eddig még "csak barátok" voltunk, minden sokkal egyszerűbb volt. Semmiképpen nem akarom elveszíteni. És ha ő mégis egy barátság extrákkalt akar? Én meg itt nyomulok... Könnyen elveszíthetem, és a legfőbb célom, hogy ne!
2013. nov. 5. 14:30
 6/10 anonim ***** válasza:

Mármint nem vagy benne biztos hogy megdugott, vagy mi?


Gondolom nem véletlen az ilyen szoros kapcsolat, keresd nyugodtan egy próbát tehettek, a barátságnak úgyis annyi.

2013. nov. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én kockáztattam, összejöttem a legjobb barátommal. Ha megvan a vonzalom, és a legjobb barátod, az gyakorlatilag a tökéletes kapcsolat alapja lehet. Nálunk ez még mindig tart, és nem cserélném el semmiért. Szerintem érdemes megpróbálni. Azt pedig tisztázd le vele, hogy ő mit szeretne pontosan, ne legyen ebben bizonytalanság.
2013. nov. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csajként nem lenne stílusos, ha te nyomulnál rá. De egy kis kacérkodó nőiességgel egyértelművé teheted neki, hogy labdába rúghat nálad, de ahhoz nem elég pár SMS-ben odavetett szó, hanem közös élmények kellenek előbb, egy-két jól sikerült randi során. Érezni akarod, hogy milyen az, ha egy férfi a tenyerén hord.
2013. nov. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szuper! A közös élmények folyamatosan jönnek! :) Nagyon remélem, hogy megérte ez a kis viszony, és nem veszítem el a számomra legfontosabbat! :)
2013. nov. 5. 14:45
 10/10 A kérdező kommentje:
A legrosszabb az, hogy ma még egy sort sem írt... Én írtam neki, de nem válaszolt. Fb-on sem volt fent... :/
2013. nov. 5. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!