Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátom nem nagyon foglalkozik velem?

Figyelt kérdés

Egy suliba járunk, közel 3 hete vagyunk együtt. (tudom, ez még nem valami sok) Előtte mindig közbejött valami, hogy suliban nem voltunk bent egyszerre (mindketten sokáig voltunk betegek) de suli után, szünetben, és hétvégén találkoztunk. Akkor nagyon kedves, beszélgetünk, megpuszil, megcsókol stb... Itt a suliban meg van, hogy elmegy mellettem, valamivel jelzi, hogy észrevett (pl felvonja a szemöldökét, vagy ilyenek), de nem nagyon jön oda hozzám. Ma és tegnap is ezt csinálta. Amikor a mi termünkben volt, akkor hívtam ki egy kis időre, hogy beszélgessünk, de amikor máshol hozzám bújik, vagy átölel, most csak ült mellettem.


Mit csinálhatnék, hogy nagyrészt úgy viselkedjen velem a suliban, mint amikor ketten vagyunk? (persze nem azt szeretném, hogy az összes szünetben rohanjon utánam megkeresni, csak hogyha már összefutunk, akkor köszönjön rendesen, adjon egy puszit, és legalább egyszer jöjjön le hozzám, hogyha már van rá 7szer 10 perce órák között).

Nem akarom megbántani, csak az osztályomban is van egy srác, akinek a suliba jár a barátnője, és ők mindig odamennek egymáshoz, és az összes szünetet együtt töltik... Mi meg szinte semmi...

16/L


2013. nov. 5. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
tanulj mert olyan csöves leszell mint én
2013. nov. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
# 1 hmm.. korrekt
2013. nov. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ebben a korban ne várj túl sokat..:)
2013. nov. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A minimum az, amit elvárhatsz tőle, hogy iskolában is mindenki előtt nyíltan felvállaljon. Normális srác büszke a barátnőjére haverjai előtt is, nem akar szinglinek látszani más csajok előtt.
2013. nov. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez taplóság. Beszéld meg ezt a sráccal, ha nincs javulás, akkor dobd!
2013. nov. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Felvállal, meg minden, az osztálytársai meg a barátai is tudják hogy a barátnője vagyok, többször voltunk már úgy, hogy nem kettesben, hanem a haverjaival együtt. Akkor is végig fogta a kezemet, nem zavartatta magát, de valahogy csak a suliban ilyen.


Hogyan vezessem fel, hogy biztosan ne bántsam meg?

2013. nov. 5. 15:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Te csak a tanulással foglalkozz, különben ihatod majd a csöves sört mint én
2013. nov. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ez nem iskolába illő dolog, nagyon helyesen teszi hogy nem veri nagy dobra az egészet. Nem rosszindulatból mondom de nálunk is voltak ilyenek a suliban hogy egymást nyalták egész szünetben undorító volt és a tanárok sincsenek róla valami jó véleménnyel. Arról meg ne is beszéljünk hogy tök hamar megunjátok egymást ha egész nap egymás nyakában lógtok.
2013. nov. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nyalnánk egymást... Hanem hogy leüljön, megkérdezze hogy mi van velem, hogy írunk e dogát, vagy hogy hányas lett, meg beszélgessünk, aztán hogyha elmegy akkor adjon egy puszit... Nem túl nagy elvárás szerintem.
2013. nov. 5. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!