Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merek bízni benne, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek bízni benne, de miért? Mit tehetnék, hogy feltétel nélkül tudjak szeretni?

Figyelt kérdés

17éves lány vagyok.

Eddig 2 kapcsolatom volt, de mind a 2 fiú csúnyán átvert, az egyik játszott velem, a másik meg is csalt, pedig nagyon szerettem.

Most van egy barátom... már lassan 1 hónapja, Ő 19 éves.

És tudom, hogy szeret. Mert a minap beszélgettünk erről, és mondta, hogy tudja hogy ez még korai, de el szeretné mondani nekem az érzését, és Ő úgy érzi, hogy belém szeretett, és örül, hogy végre talált 1 olyan lányt, aki önmagát adja, és megbízhat benne.

Nagyon jól esett amikor ezt elmondta, de mégis félek.

Tetszik, vonzódom hozzá, és belé tudnék szeretni.

Mégis félek, és inkább tiltakozom ez ellen, félek a csalódástól, és félek attól, hogy Ő is megcsal, hogy szenvedni fogok, és nem merek bízni!

Mit csináljak, veletek is volt már ilyen?

Mit tehetnék?

Nagyon el vagyok keseredve! :(


2009. nov. 15. 22:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem bizz benne.A legfontosabb a bizalom.Egyelore hagyd,hogy szeressen es idovel kialakul.Es ne gondolj alra,hogy csalodni fogsz.Az egyalltalan nem biztos.Es ha csalodsz is csak tul eled.Nem?
2009. nov. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!