Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki az, aki feltétel nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az, aki feltétel nélkül szereti a párját? Ha akármit tenne is, vele maradna, mert szereti? De nem a szerelem miatt, hanem szeretetből.

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
A szeretet egy dolog. Szeretném akkor is ha kiderülne, hogy amig nem vagyok otthon 3 pasival forgatnak félreérthetetlen filmeket, épp csak nem akarnék vele lenni. Nincs feltétel nélküli szeretet csak a romantikus filmekben, a valóságban csak szánalmas idióták létezhetnek, de azoknak is előbb-utóbb kinyilik a szemük!
2010. márc. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én sose alázkodnék meg valaki előtt azzal, hogy bármit megtehet velem, elég sok ilyen nyomorúságos nő van, van ki példájából tanulni. Ha nekem már valami egy picit is rossz, azonnal lépek, hülyítse a jó kurv@ anyját :D

23 L

2010. márc. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem a páromat, de nem feltétel nélkül. És nem is szándékozok soha, senkit feltétel nélkül szereteni. Mert akkor bizonyos esetekben az emberségemről kellene lemondanom, és ezt nem akarom. Ha a barátom azt mondaná hogy egy másik nőt is szeret, és minden másnap nála hálna, de ettől még én vagyok neki az igazi, akkor azt mondanám, hogy szivem, örülök hogy eddig jó volt nekünk együtt, de most itt vége, mert megváltozott a helyzet. Ha valaki bármit elvisel a másiktól, az szerintem nem egészséges. Emiatt nem tudják tisztelni sokan a párjukat, mert az bármit megenged nekik, így sikerül állattá minősíteni a másikat.
2010. márc. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A barátnőm megkérdezte az édesanyját hogy hogy még ennyi év után is együtt vannak és szeretik egymást. Ez a választ kapta:" Tudod egy bizonyos idő után már nem szerelemmel szeretjük a férjünket vagy feleségünket, hanem ez az érzés átalakul valami sokkal erősebbé függésé egymás iránt. Ez már nem szerelem kötődés,szeretet." Nem kell feltétlenül szeretni csak nagyon:)
2010. márc. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!