Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem, megtaláltam végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem, megtaláltam végre azt a személyt, aki feltétel nélkül szeret. Miért félek mégis?

Figyelt kérdés
Először is el sem hiszem, hogy teljesült a vágyam! Összejöttem egy csodálatos fiúval, vagy férfival, ahogy tetszik :). 29 éves, én 24 :). 6 hónapja ismerkedtünk meg, és olyan jó vele! A múltam eléggé olyan, hogy bárcsak visszaforgathatnám az időt, hogy megváltoztassak sok dolgot.. Depis gyerek és tini voltam, meg zárkózott, meg minden. Ezért sok minden kimaradt az életemből. De ugy érzem, most kaptam egy lehetőséget, hogy magam mögött hagyjam az egészet, és boldog legyek. Csak félek Neki mesélni a múltamról, egyrészt mert nem túl érdekes, másrészt mert lehangoló. Félek, hogy kiábrándul belőlem..furcsa szerzet voltam régen, fura gondolkodásmóddal, veszekedős, féltékenykedő, undok, nem szerettem az embereket. De azt mondja, szeretné ha mesélnék neki a múltamról, szeretne segíteni, hogy elfelejtsem. De félek, hogy ezek a dolgok meg fogják botránkoztatni, hogy hogy lehettem olyan undok személy, ahogy irtam.
2011. máj. 17. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:

:))

Szerintem mesélj neki a múltadról, főleg, hogy ő is kérte. Csak azt tudod elrontani, amit ellehet. És szerintem ez remek kapcsolat, és szuper pasit találtál magadnak! :) Legyetek boldogok.

2011. máj. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ez a férfiú tényleg ennyire megértő, és ennyire érdeklődik irántad, akkor szerintem semmi akadálya annak, hogy mesélj neki..Főleg ha már megváltoztál!Ő a mostani énedet szereti és nem azt aki voltál.Hidd el, nekem is voltak gázos dolgaim, de volt egy fiúm aki nagyon szeretett és egyszer kitálaltam neki.Azt mondta, hogy örül, hogy nem vagyok már olyan és megköszönte az őszinteségemet!

Ez szerintem csak közelebb hozna egymáshoz titeket!!!

Hajrá!!

:)

2011. máj. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha őszinte tudsz vele lenni és őszintén el tudsz neki mondani dolgokat, akkor csak van valami. Nem kell félned ettől, ha nem tetszik neki amit hall, akkor azt meg fogod tudni és lehet kiderül, hogy mégsem ő volt az, aki neked lett szánva.
2011. máj. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!