Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Titeket nem zavarna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket nem zavarna, ha a barátotok nem bókolna soha?

Figyelt kérdés
Mert feleslegesnek tartja a dicséretet.
2013. nov. 5. 19:46
1 2
 1/17 moslekosvodor ***** válasza:
És legalább sok szeretet kapsz tőle? Mert akkor a szavak, helyett a tettekkel bókol.
2013. nov. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem valamennyire az udvariasság része is a bokolás ... és nem lány vagyok....
2013. nov. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
De. Rászóltam, és most egyfolytában mondja a szépeket!
2013. nov. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Az én párom alapvetően nem érzelmes típus, de miután szóvá tettem neki, hogy számomra igenis fontosak ezek az apró gesztusok (fél évente azért dobjon már hozzám egy szál virágot meglepetésből vagy bókoljon nekem), azóta változtatott a dolgon. Szerintem egy normális kapcsolat úgy működik, hogyha az egyik fél számára valami zavaró, akkor azt megbeszéli a másikkal, aki pedig megpróbál alkalmazkodni a helyzethez - persze, vmindig a középúton maradva.


Én továbbra sem várom el, hogy naponta küldje a szerelmes üzeneteket, ő pedig odafigyel arra, hogy mégis kifejezze az érzéseit néha.

2013. nov. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az én barátom sem érzelmes típus,de szerinte nagyon feleslegesek a szép szavak,mert ha nem szeretne,nem lenne velem stb.. És mindig felidegesítem,amikor ezt szóvá teszem. :/ Egyébként akar találkozni,meg jó vele lenni,csak ez nekem mégis hiányzik.
2013. nov. 5. 20:00
 6/17 anonim ***** válasza:
Nézd, őszintén szólva én is elmondtam neki vagy tízszer, mire felfogta, hogy TÉNYLEG fontosak nekem ezek a dolgok. Egyszer ülj le vele szép nyugodtan beszélni, és mond el azt, amit én itt az előbb leírtam: hogy egy normális párkapcsolatban mindkét félnek fontos, hogy a másik jól érezze magát és nem érted, hogy miért esik olyan nehezére néha odaköpni valami szépet, ha tudja, hogy ez neked ennyire sokat számít?
2013. nov. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is szóvá kellene tenned :) hátha. Én próbáltam mondani a páromnak,de semmi nem változott. Ugyanúgy nem bókol,nem massziroz,semmit.állítólag szeret

Szerintem csak önző.:) Sok siker!

2013. nov. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ilyenek a nők, nehéz megtalálni a középutat


aki bókol az papucs, nem igazi férfi, ezért a nő keres egy alfa hímet akivel félrekefél


ha nem bókol akkor meg nem szenvedélyes, nem érzékeny stb, szóval keres a nő egy lányos kis selyemfiút akivel félrekefél, mert mellette legalább "nőnek érzi magát"


Csak én találom ezt az egészet nevetségesnek? :D (23/F)

2013. nov. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, ha te ilyen körökben mozogsz, akkor valahol benned lehet a hiba. Az én barátnői körömben legalábbis a többség tartós kapcsolatban él, nem tartja papucsnak azt a férfit, aki bókol a párjának, nem tartja full érzéketlennek azt sem, aki nem teszi (hanem mint írtam, megbeszéli a dolgot), és senki nem szokott félrekefélni.


Szerintem itt a GYK-n tipikusan azok a férfiak sírna, hogy milyen gonoszak a nők, akik ugyanolyan primitívek, mint az általad emlegetett típus. Tudod, mindenki a magához hasonlót vonzza, normális ember a normálisat, az elfuserált meg az elfuseráltat.

2013. nov. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Igen, zavarna.

Az én barátom nagyon sokat bókol és kedveskedik, és egyáltalán nem tartom papucsnak. Viszonozom a bókokat, én is mindig kimondom neki őszintén, hogy épp mennyire imádnivaló. :)

2013. nov. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!