Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menny az esélye hogy fiatalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menny az esélye hogy fiatalon 15-18 év között megtalálod azt akivel együtt is maradsz?

Figyelt kérdés

2013. nov. 5. 21:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
statisztikai adatot kérsz? :D
2013. nov. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
jó csaj?
2013. nov. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem csak csak a ti véleményetek szerint, a mai világba ugye nehéz rendes lányt találni, sok a pláza cica,
2013. nov. 5. 21:29
 4/13 anonim ***** válasza:
Valahol olvastam ,hogy az emberek asszem 80%-a 16 éves korára már találkozott azzal a személlyel, akivel összeházasodik.
2013. nov. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
A család ismerősei között elég sok ilyen házaspár van, de azt hozzá kell tenni, hogy ők már 60 körül vannak, szval nem a mostani korosztály... Ma már kicsit más a helyzet. Ha a véleményemre van kíváncsi, akkor azt mondom, hogy sztem lényegesen kevesebb ilyen van, de azért van.
2013. nov. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
JA de ugy házasodtak össze hogy közbe nem mentek szét? persze egy két vita ami kell, de igy hogy szakítottak igy nem? Nekem egy ismerősöm járt igy.
2013. nov. 5. 21:40
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#3 sok a pláza cica.....

Azért a pláza cicák között is vannak ám rendesek, sőt. Van egy barátnőm, aki külsőre tényleg teljesen plázacica, szőke haj, szolibarna bőr, erős smink, csilivili ruhák, aztán a jogi egyetemen tanul, mellé a városházán dolgozik, imádja az irodalmat és hihetetlenül intelligens.

Másik ismerősöm, szintén iylen, annyira már nem okos, de a világon a legkedvesebb ember, akivel valaha találkoztam. Gazdag is, csinos, szép, mégis mindenkivel emberségesen és egyenlően bánik, és mindenkihez van egy jó szava.

Most nem azt mondom, hogy a plázacicák isten ajándékai a népnek, nyilván biztos van közöttük sok barom. Az emberek többsége azonban normális (nagy kár mondjuk, hogy mi nem a többséggel találkozunk), de csak azért leszólni valakit, mert "plázacica", nem különb vagy elfogadhatóbb dolog, mint amikor egy csaj szól le téged, hogy mekkora gáz vagy.

2013. nov. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
és meddig kerülgetik egymást, amíg összeházasodnak?
2013. nov. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem a jó 'plázacicákra' gondoltam, én is a jókra tudom hogy vannak rendesek, csak azokat nehéz megtalálni
2013. nov. 5. 21:44
 10/13 anonim válasza:
Nyilván volt, hogy összevesztek és pár napig nem beszéltek, de együtt maradtak. Az egyiknél volt olyan, hogy szétmentek, de utólag rájöttek, hogy ők összetartoznak
2013. nov. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!