Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom "lehet terhesen"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom "lehet terhesen" törölt az ismerősei közül a faceről, amikor épp nem voltunk együtt vagy 5 napot. Mit jelent?

Figyelt kérdés

mindig szólt, hogy most jön már haza, csak későn érkezik, stb, erre nem jött, de másnap megint, hogy holnap tényleg, a lényeg hogy egyfolytában azt hitte tud jönni hozzám,utána mindig közbejött valami (sokat van haverokkal, meg fekete üzletekben)

a lényeg, hogy ez alatt az idő alatt egyszerűen törölt az ismerősei közül,(habár pont ez időkben kezdett nagyon chatelgetni egy régi ismerőssel, akivel jó kis "szexkalandjuk" volt...)szóval engem szíven ütött, mert velem meg gyereket tervez, vagyis inkább gyerekvállalásra akar rávenni, vagy nem is tudom hogy írjam, és erre töröl egy közösségi oldalról...


először azzal magyarázta, hogy magát törölte nem engem. amire felvilágosítottam, hogy akkor mit keres a facen...


utána azt mondta magyarázatként, hogy: mivel más a nemzetiségem(magyar vagyok, ő orosz) mint neki meg az ismerőseinek, hogy néz ki, meg mit keres ott egy magyar.

ezen kiakadtam, hogy akkor te minek csinálsz gyereket akkor egy magyarnak, akkor az hogy néz ki?


nos arra meg, hogy jelölj vissza: már dühösen azt mondta, jó akkor mindenkit töröl, csak én leszek ott neki (szóval negatívba - vagy mindenki én nem, vagy senki, de én igen)


Én ne értsetek félre soha nem tulajdonítottam egy netes közösségi oldalnak és az azon zajló dolgoknak életbe vágó különösebben fontos jelentőségét, tehát nem vagyok az a face az élet, az életem, meg az életünk típus, de most ez nagyon felkavart.

kérdeztem is, ha terhes lennék??? mert lehet! de szóval gyermek anyját szégyenli? vagy mire véljem ezt?


erre csak annyit mondott: "igazából az a baj, hogy túl szép vagy"


valaki heeeelp


2013. nov. 5. 18:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ideje szakítanod vele. bár úgyse fogsz.
2013. nov. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
NEM vagytok készen még egy gyerekre, a saját és a leendő kicsi érdekében VÉDEKEZZETEK!
2013. nov. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Jaj ilyen kapcsolatba csak gyereket ne. Azzal ugy sem tudnád észhez téríteni és jobban sem fog szeretni. MErt ez alapján nem szeret sajnos.Dobd ki szerintem is.
2013. nov. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Most minek kellett ezt kiírni? A napnál is világosabb, hogy sz arik a fejedre, úgy hogy dobd ki...
2013. nov. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

de arra gondoltam, ha a "túl szép vagy" felállás az igaz, ami harapófogóval jött ki belőle, lehet a haverjai érdeklődnek rólam és lehet ez zavarja, tehát voltaképp más pasik elől akarna elrejteni.

a gyereken most meg már késő gondolkodni szerintem. meg hogy nézne ki az is, hogy face-hez van kötve egy kapcsolat, meg gyerekvállalás is?

én már nem értek semmit :(

2013. nov. 5. 18:57
 6/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező,hogy még mindig hiszel a mesékben?!
2013. nov. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
ok, akkor tekintsünk túl most az önsajnálaton. arra gondoltam küldök valamit az adatlapjára a közösbe amit mindenki lát. talán egy gólya hozza a babát kép, vagy hasonló...ötlet?
2013. nov. 5. 19:09
 8/16 A kérdező kommentje:
nekem csak erős morbidok jutnak eszembe :( pocakomra írni dein baby :) - fénykép -feltöltés...
2013. nov. 5. 19:12
 9/16 anonim ***** válasza:

Egyáltalán orvos már megerősítette a terhességet?

Mi van,ha még sem vagy terhes?

Az lenne a legjobb,és akkor elhagyhatnád...

2013. nov. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

hát most nekem tökre nem a terhesség a lényeg, hanem hogy kezeljem ezt a felállást. nemsokára meg találkozom az anyukájával, megyünk látogatni őt, kórházban van, persze ilyenkor meg én vagyok a szíve csücske bnő.

nos addig a facen meg ellehetnék. ahogy ő is elvolt, amíg nem voltunk együtt 5 napot. szóval az az ő ideje volt, ez most meg az enyém.

2013. nov. 5. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!