Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolatban alaphelyze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban alaphelyzetben mindkét fél szeretne minél több, és nagyobb jót cselekedni a másikkal! Mi van akkor, ha úgy érzem ez egyoldalú?

Figyelt kérdés
Én állandóan kedveskedek neki kis ajándékokkal, virágokkal stb. a feleségem mégsem képes semmi olyat tenni önzetlenül, ami jó nekem. (nem csak szex, de az is)
2010. jan. 10. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélni kell vele, és elmondani mit érzel, mit hiányolsz
2010. jan. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem szabad elhalmozni egy nőt sem ajándékokkal, mert megszokja és természetes lesz és már észre se veszi. De igaza lehet az elsőnek abban, hogy beszélgetni kéne vele, de csak nagy óvatosan mert elég érzékeny téma. Na de azért az sem mindegy, hogy mondjuk mindent ő csinál-e otthon, főzés takarítás stb. Mert ha igen akkor szerintem pont elég szívességet tesz neked azzal, hogy nem a koszba kell haza menned. Vigyázz mert minden két oldalú, és nem tudhatod mire gondol.
2010. jan. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én is a beszélgetés híve vagyok, de ez olyan dolog, aminek magától kellene jönnie szerintem. Szívből! Bár apró célzásokat szoktam tenni. A reakciókból ítélve pedig tudja, hogy miről van szó, de mégsem változik utána semmi.


A házimunkából kiveszi a részét, ez igaz. (a szüleinél lakunk) de ez nem lehet magyarázat arra, hogy magától kb havonta egyszer ölel át. Erre mondjuk konkrétan rákérdeztem már. Szerinte kevés szeretetet kaptam a szüleimtől gyermekkoromban, és ezért vagyok "bújósabb" Ő meg ilyen habitusú és kész. Mit lehet még tenni?

2010. jan. 10. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!