Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érhetném el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy szerelmes legyen belém?

Figyelt kérdés

A barátom haverjai szerint ő nem szerelmes, de én szeretem őt. Nem mondanám, hogy hu de fülig szerelmes vagyok, csak rengeteget gondolok rá, folyton hiányzik ha nincs velem, és minél több időt szeretnék vele tölteni.


A kérdés adott, bár elég nehéz. Csak apró tippeket szeretnék, tudom, hogy ez nem úgy megy, hogy most akkor legyél szerelmes... de leginkább kapcsolat tippekre lennék kíváncsi, hogy biztosan sokáig együtt legyünk, és legyen "ideje belém szeretni".


2013. nov. 5. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem szeret, haggyad békén
2013. nov. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bájital. ^^
2013. nov. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a hirtelen szerelmes vagy ez mindig csak illúzió, egy vad vágy, ami éhezik a beteljesülésre. A nagy dolog az, ha valaki szereti a másikat. - ha meg van a szerelmi vágy, testi lelki, akkor ez átalakulhat szeretetté a későbbiek folyamán, ez sok tényező összessége, figyelem, odaadás, önfeláldozás, megnyílás a másik felé, őszinteség, áldozatkészség... és még sorolhatnánk. - viszont, ha nincs meg aza plusz vágy, akkor a legjobb esetben is csak egy komfort zónás kapcsolatot tudsz kiépíteni, és addig tart, amíg a másik meg nem unja, vagy nem találja meg a saját vágyát, kivéve, ha nem bundás papucs az illető.
2013. nov. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!