Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szerelmes belém a haverom? Pedig van csaja, nem gondoltam, hogy meleg lehet. Vagy nagyon szeret mint barátot?

Figyelt kérdés

Olyanokat mondd, hogy felejthetetlen volt velem a napja, milyen jófej vagyok ilyen barátra sose lelt még, és sose akar elveszíteni... felnéz rám stb... és milyen jó a testem milyen izmos vagyok ilyenek, együtt járunk edzeni is és ott is mindig mondja... ez jól is esik hiszen tudom, hogy jól edzek és látszik rajtam de zavarba ejtó néha, viszont rohadt sokat beszél a nőjéről is... mennyire szereti stb és vele akarja leélni az életét...

másik oldalon meg engem fényez annyira meg van, hogy ölelget mikor elköszönök tőle vagy találkozunk magához ölel.. ezzel nekem semmi bajom de néha már ahogy néz is furcsa. persze nem gondolnám, hogy az, de szerintetek is annyira kedvel mint havert? rossz gyerekkora vlt lehet ragaszkodó?



2013. nov. 4. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha kiderülne hogy meleg utána mit csinálnál? ha semmi olyat hogy agyonvernéd akkor kérdezz rá
2013. nov. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A következő pillanatban már felhív hogy csináljátok meg hármasban a barátnőjét de mikor odamész a barátnőjének épp dolga akadt és nem lesz ott.
2013. nov. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is az a lényeg, hogy örülnél-e neki, ha kiderülne hogy szerelmes beléd.


Meleg / biszex vagy?

2013. nov. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül meleg vagy bi, lehet, hogy csak egyszerűen ennyire közvetlen, aki paik közt furának tűnhet, de csak a barátságát akarja kimutatni :)

Mivel a barátnőjéről is áradozik, ezért sem gondolnám hogy szerelmes beléd.

De nem tudhatom, te ismered, ha érdekel akkor hozd fel a meleg/bisex témát, pl hogy egy régi ismerősödről kiderült hogy meleg.... kérdezd meg mit gondol a melegekről.

2013. nov. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Semmi sincs kizárva, ha úgy néz rád hogy majd kiesik a szeme akkor van benne valami, lehet szimplán biszex is stb.

Ha nagyon jó haverod, kérdezz rá, csak nem eszitek meg egymást mert felvetettétek ezt a témát.

2013. nov. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
megtörtént, és a b*zis témánál elkezdett fujjogni, hogy undorító ő is látott már két pasit kézen fogva... de megjegyezte, hogy neki semmi baja a b*zikkal... szerinte, ugyan olyan emberek, csak másképp élnek, nem ítéli el őket...
2013. nov. 6. 08:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Nézd, továbbra is úgy gondolom, hogy lehet hogy biszex, de ez intő jel volt, hogy még egyelőre nem szabad ilyenekkel "terhelni". Én úgy gondolom még nem tudta magában elfogadni, és ehhez esetenként nagyon sok idő kell.

Amit tehetsz, ha szeretnéd a barátságát, maradjatok barátok. De a meleg témát ne erőltesd.

2013. nov. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Eléggé ellentmondásos hogy először fujjog utána meg az mondja nem ítéki el őket... Szerintem is bixes! Hirtelen nem tudta mit reagáljon és nem akarta felfedni magát ezért fujjolt, aztán eszébe jutott hogy így biztosan heteronak nézed ezért inkább azt monda hogy nem ítéli el őket...
2013. nov. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!