Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, ha nálunk nem tudunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha nálunk nem tudunk sokat lenni?

Figyelt kérdés

A barátommal egy suliba járunk, a belvárosban. Viszont én külterületen élek, tanyán, 25km-re. Bonyolult lenne, hogy idebuszozzunk hozzánk, aztán ő este vissza a városba. Ráadásul 2 km-re lakunk a műúttól, így még homokon is kellene sétálni.

Egyébként is kellemetlen nekem a helyzetem (nem vagyunk szegények, atlagosak), bár Őt nem zavarja ez az egész.

Nagyon gáz, ha legtöbbször én megyek hozzájuk? Azért nem lehet mindig programokat szervezni, vagy az utcán sétálni.



2013. nov. 6. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha egyikőtöket se zavarja, akkor miért lenne gáz? Szervezzétek úgy az életeteket, ahogy nektek kényelmes és jól esik.
2013. nov. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hidd el. Ha srác veled akar lenni, akkor veled is lesz, ha 2km-ert kell sétálni a homokban.
2013. nov. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem gáz ha úgy alakul szünetben vagy hétvégén meg ő megy ki
2013. nov. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!