Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Van a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van a páromnak egy barátnője, akivel mostanában nagyon sokat írnak.1 éve rajtakaptam, amint azt írta neki, hogy ő a titkos álomnője <3

Figyelt kérdés
Akkor kibékültünk. Tudom, hogy nem csal meg vele, de mégis gyanús nekem ez az egész. Ezért megnéztem titokban a beszélgetéseiket. Többször írta, hogy ő a legjobb nő a világon, meg milyen szívesen látná stb. A csaj ezeket nem nagyon viszonozta. Most akkor csak azért nem csal meg vele, mert a csaj nem akarja? Ez nálam már túllépte a határt. MOndtam neki, hogy ez engem zavar, és hogy ne írjon ilyeneket. Szerinte ez lényegtelen, nem gondolja komolyan, csak jól kijönnek egymással. De ahelyett, hogy megígérné, hogy nem csinál többet ilyet, inkább szakít velem, mert, hogy szerinte nem bízok benne. MOndjuk ezek után...
2013. nov. 6. 11:40
 1/10 A kérdező kommentje:
Én csak annyit szeretnék, hogy én legyek az egyetlen nő, akinek ilyeneket írogat. Amúgy minden tökéletes, nagyon szeretem és komolyan tervezzük a jövőt. Vagyis lehet ez már csak múlt idő
2013. nov. 6. 11:41
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

"Van a páromnak egy barátnője"

Elég volt idáig olvasni.

2013. nov. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt az egészet át kéne beszélnetek.az érzésekről mindenről.

Utána meg közösen dönteni,hogy mi legyen a jövő.

2013. nov. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudod: ha ló nincs, jó a szamár is.
2013. nov. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy minden tökéletes"


van agyad neked is.

2013. nov. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Többször írta, hogy ő a legjobb nő a világon"


Ez nagyon gáz.

2013. nov. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudod ha az én párom írna ilyeneket egy lány barátjának, én már ultimátumot adtam volna neki! Itt viszont ő adott neked ilyet! Normális szerinted?! Vagy befogod a pfádat és nézed, ahogy udvarol a másik lánynak, vagy tűnj innen, mert nem bízol benne.. még ilyet :D :D Ne hagyd hogy tovább játszadozzon veled! Valóban, ha nincs ló, szamár is jó! Márpedig te is írtad, hogy az a csaj nem ad neki ilyen téren visszajelzéseket, így a párod megelégszik veled is! De gondolj bele, mi lenne, ha viszonozná....
2013. nov. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Rettenetes nagy botrányt rendeznék ha a párom másnak írná ezeket a dolgokat. Legjobb nő a világon? Hol él ez? És még ő fenyegetőzik? Ostoba egy pasi lehet. Ha az embernek párkapcsolata van akkor alap hogy nem írunk másik nőnek ilyeneket, mert az álomnő és a legjobb nő a világon mellette van. Az lehet hogy ez a csaj nem viszonozza ezeket a dolgokat, de mi van akkor ha a párod talál egy másik "álomnőt" aki fogja? Ez a gyerek úgy alkalmatlan egy kapcsolatra hogy van. Nehogy már neki legyen nagy a szája hogy otthagy meg ilyenek. Állj a sarkadra és rúgd ki a p*csába. Ne nézzen már madárnak, meg a h*lye gyereknek aki mellett bármit megtehet.
2013. nov. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen volt velem is, egy darabig áltattam magam, de aztán amikor újra lebukott betelt a pohár és üvöltve dobtam ki a házból. Szerettem de kirázott tőle a hideg. Utána olyan büszke voltam magamra :) Fájt a "hiánya", de a fájdalom amit állandóan okozott nem hiányzott, így az önbizalmam is visszatért utána. Nem sokkal később megismertem azt a férfit aki napi szinten bizonyítja nekem én vagyok az álomnő számára! :)
2013. nov. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt hason ló tapasztalatom...Kiráz a hideg a pasik lány barátaiktól. Sajnos így hozta az élet. A srác tipikusan csak tart téged. Ennyi..Legyen már önbecsülésed, és hagyd a fenébe.. Komolyan erre van szükséged ?
2015. nov. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!