Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van 2 napom eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 2 napom eldönteni, hogy folytassam-e a 4 hónapja tartó kapcsolatomat vagy se! Nagyon szeretem a lányt de mostanában sokat veszekszunk es kezdem úgy érezni csak en teszek a kapcsolatunkert! Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Mondtam neki, hogy semmit nem tesz a kapcsolatunkert, mindig a barátnők rám mostanában egy perc időt se szánt, es ez nagyon elszomorit! Mindenesetre abban maradtunk, hogy mind a 2-en döntsuk el, hogy van-e értelme tovább folytatni? Ti mit tennétek a helyemben?
2013. okt. 13. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Később se lesz jobb, ha mos szarik rád. Vagy belemész egy olyan kapcsolatba, amiben pokróc szereped van, vagy lelépsz.
2013. okt. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keress egy fejben sokkal műveltebb és okosabb nőt, nem kell az feltétlenül sokkal idősebb legyen nálad.
2013. okt. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi értelme húzni azt, ami nem megy. Ha fontos lennél neki, akkor te lennél az első helyen.
2013. okt. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha rád egy percet se szánt, akkor mikor mondtad el neki, nulla perc alatt?
2013. okt. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Keress mást.
2013. okt. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én megmondanám a hölgynek, hogy döntse el mi a fontosabb, én vagy a barátnők? Ha hajlandó velem is találkozni legalább heti 2 napot, akkor folytathatjuk. Abban az esetben ha nem, akkor vége.


Ezt nem neked kell eldönteni, hanem neki. Ha nem akar látni akkor vége, ha hajlandó változni, akkor folytathatjátok. Állítsd tények elé!


Egyébként tapasztalatból mondom, ha keveset látod a párodat, amiatt is sok lehet a veszekedés, mivel emiatt feszült lesz az ember, és már a bolhából is elefántot tud csinálni. Tehát a veszekedés is részben visszavezethető erre is

2013. okt. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Magyarul 48 óra alatt kell döntened. Képes vagy rá, megtudod csinálni, sok az a 48 óra hidd el.
2013. okt. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!