Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, hogy a pasi azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy a pasi azért nem mond el dolgokat, mert a nő kiakad rajta? És nem szeretne balhét? Nem azért, mert ilyen típus.

Figyelt kérdés
Csak megunta már az ebből fakadó nézetletéréseket.

2013. okt. 22. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos van, ha a nő folyton hisztizik minden hülyeségen, akkor nem is csodálom, hogy inkább titkolózik.
2013. okt. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hogy a fenébe ne volna...

Annyi hisztis idióta nő van, szerintem ez elég gyakori jelenség.

2013. okt. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, van.

Bár azt mondom, két értelmes ember között egy normális kapcsolatban ilyen fel se merülhet. De én is fogtam már ki olyan nőt, aki pl. abba is belekötött, hogy a munkahelyemen melyik női munkatársakkal álltam szóba. Vagy például azon, ha lányt korrepetáltam. (Tanár voltam, hozzátenném.) Egy idő után inkább nem mondtam el, nem hiányzott minden nap marhaságokért a veszekedés. Egyébként 2 hónap után szakítás lett belőle, ilyen fokú beteges féltékenység mellett nem lehet sokáig kibírni.

2013. okt. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ha oka van valakinek rá?
2013. okt. 22. 11:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Érdekes téma. Én kifejezetten domináns nő vagyok, mindig megmondom a magamét, de pl. az ex barátnőmnek (leszbikus) nem lehetett sem csúnyán, sem szépen mondani dolgokat, mert mindjárt hiszti meg veszekedés volt. Egy ideig tűrtem, de aztán szakítottam. Huzamosabb ideig nem lehet ezt elviselni.
2013. okt. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mondok egy példát.Van a pasi,aki közben lefeküdt az exével,és én ezen akadtam ki.Később kiderült,hogy tartják a kapcsolatot,beszélnek néha telefonon,és ezt nem mondja meg.Ő csodálkozik rajta,hogy miért hisztizek emiatt.
2013. okt. 22. 12:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért ez az utolsó infó kicsit más fénybe helyezi azt, amit az eredeti kérdés sugallt...
2013. okt. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, ki is dobtam a csajt,

A legdurvabb ilyen volt h regi ismikkel talakoztam, es h mar menjek fekudni mert farad leszek vezetni, meg hasonlo bla bla, mi.dezt telon.

Persze mondtam h jo persze, azer tudja h kivel szorakozik.

Ilyen utan elkezdtem hazudni ha ilyesmi volt h lefexek nagyon faratt vok stb ha nem nalam volt.

Dehat ha vki tiltassal nevel hazudni tanit.

Meguntam a hulyeseget kidobtam.

2013. okt. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tehát a megcsalásból adódó nézeteltéréseket unta meg?

Ugye te sem gondoltad komolyan ezt a kérdést? Ennyire már engedd kihasználni meg átverni magad!

A kérdésed megfogalmazásából meg csak épp a lényeget hagytad ki.

2013. okt. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!