Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amikor megemlítem a barátomnak, hogy azt érzem, mostanában elhanyagol, és javaslom neki, hogy néha elhívhatna randizni, akkor azt mondja, ha nem vagyok boldog mellette, akkor szakítsak vele?

Figyelt kérdés
csak másoktól is szeretném hallani
2013. nov. 6. 13:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
azt várja, hogy végre ott hagyd, hogy egyrészt ne neki kelljen megtennie, mert ő gyáva hozzá, másrészt majd így te lehetsz a hibás mindenért.
2013. nov. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Ahogy #1 mondja. Neki ez így kényelmes, várja, hogy te szakíts, hogy aztán okolhasson miatta.
2013. nov. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
és amikor azt mondom neki, hogy jó, akkor elköltözöm, akkor miért mondja azt, hogy ne? :D
2013. nov. 6. 13:38
 4/25 anonim ***** válasza:
mert így te lehetsz a hibás azért is. de miért vagy vele ha ő ennyire tojik a fejedre tényleg?
2013. nov. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
mert közben meg nagyon figyelmes velem, és látom, hogy fontos vagyok neki, ezért nem értem, hogy miért csinálja ezt?
2013. nov. 6. 13:42
 6/25 anonim ***** válasza:

Ahogy az #1 mondta.

Plusz kapcsolatfüggő és szerintem nem akar egyedül lenni vagy egyedül aludni és te vagy a potenciális plüssmacija, akivel együtt alszik esténként, meg esetlegesen főz neki és ellátja. Kényelmes ez így neki.

2013. nov. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
mármint itthon. :D
2013. nov. 6. 13:43
 8/25 anonim ***** válasza:

"közben meg nagyon figyelmes velem, és látom, hogy fontos vagyok neki"

"azt érzem, mostanában elhanyagol"

Csak én érzem egymással ellentmondónak a két kijelentésedet?

2013. nov. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
de akkor meg miért nem szar le? miért siet hozzám haza? miért hív munka közben? miért ír kedves sms-eket?
2013. nov. 6. 13:44
 10/25 A kérdező kommentje:
azért írtam, hogy itthon. mert arra értettem az udvarlás részét hanyagolja el a dolognak. elnézést, hogy hülyén fogalmaztam.
2013. nov. 6. 13:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!