Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizzak a baratomban?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk egyutt, nem tudom neki elhinni, hogy szeret velem lenni, nem tudom mit lat bennem, igy elfogadni sem tudom. Felek belezugni, mert felek, hogy atver.

Az elozo kapcsolatom folyamatosan azt hajtotta, hogy nem jo velem lenni, idegesitem stbstb, mindössze annyi pozitivum volt bennem, hogy szerinte gyonyoru vagyok. Utolag kiderult, hogy meg meg is csalt. Szakitas utan meg meg konyorgott, hogy vissza akar kapni..

A jelenleginel meg abba sem tudok kapaszkodni, hogy szepnek lat, mert nalam szazezerszer jobb nok veszik korul. Feltekeny vagyok, es szinte mar visszaszamlalom a napokat, hogy mikor talal jobbat...

Neki ezt nem mondom, nem akarom kiboritani, tudom hogy egy hisztis p*csa vagyok, de egyszeruen megorulok ezektol az erzesektol.

Orulnek ha valaki tudna segiteni, mert lassan belebolondulok..


2013. nov. 6. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mért gondolod h unalmas vagy neki?
2013. nov. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem itt benned van a hiba. úgyhívják, hogy durván kisebbségi komplexusod van.
2013. nov. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt. Én úgy tettem magam túl ezeken az érzéseken, hogy vissza nyertem a magabiztosságomat és megbíztam a páromban. Ő is észre vette, hogy sokkal vidámabb lettem és ez a kapcsolatunkon is javított.
2013. nov. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ne akard birtokolni, hanem örülj annak, ameddig csak együtt vagytok.

Sohasem mondanék ilyet lánynak, hogy visszakapni, nem az enyém, csak velem van önszántából és én ő vele. Ennek lehet, és ennek érdemes örülni ameddig lehet.

2013. nov. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem ad ra okot, hogy ezt gondoljam, szinte minden napunkat egyutt toltjuk, szoval fogalmam sincs, miert gondolom ezt. Tisztaban vagyok vele, hogy bennem van a hiba, es mar miota erzem, hogy megint kezdek "elveszni", kuzdok ellene, de nem megy, mostanaban meg aztan egyre durvabb, pedig nem ad ra okot. Felek rabizni magam, loknem el magamtol, egyre biztosabb vagyok benne, hogy en nem vagyok alkalmas egy kapcsolatra, de ot meg szeretnem boldogga tenni, mer csalodott mar joparszor, azt akarom, hogy mellettem mindene meglegyen, es ezert teszek is, csak nem erzem elegnek.

#3: te hogy lettel ujra magabiztos? En egyszeruen nem birok, pedig neznek a ferfiak, leszolitanak, de mint mar irtam, akik ot korulveszik tenyleg nagyon jol neznek ki, en meg nem igazan tartom jo nonek magam.

2013. nov. 6. 13:50
 6/11 A kérdező kommentje:
#4: igen, jobb pillanataimban ugyanezt gondolom. Csak kozben meg ott van, hogy nekem mar nincs kedvem tobbet csalodni.
2013. nov. 6. 13:52
 7/11 anonim ***** válasza:
:) a csalódás sajnos nem kedv függő :) az az élet velejárója
2013. nov. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

kedves kerdezo, eleve halalraiteled a kapcsolatot mert ugyse mukodne szerinted?

mert ezzel a hozzaallassal azt csinalod.


minden kapcsolat kockazat. azzal jar, hogy vagy csalodsz, vagy boldog vagy. a kettot csak egyutt tudod kizarni, azaz ha nem engeded el magad, mert felsz hogy csalodsz, akkor lehet hogy nem lesz csalodas es rossz, de nem lesz semmi jo sem.


Ha nem hiszel neki, szakits. Ha szereted, akkor pedig ne fellabbal legyel a kapcsolatban, mert az ugy semmi.

2013. nov. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Érdemes lett volna előbb megbízni benne, és csak utána belemenni egy párkapcsolatba.
2013. nov. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Teljesen jogos amit irtok, tonkreteszem ezzel azt is ami jo, ezt en is tudom. Valahogy osszekapom magam, csak borzaszto nehez ezeket a gondolatokat elnyomni.

Koszonok minden valaszt:)

2013. nov. 6. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!