Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Srácok, ti hogyan reagálnátok...

Srácok, ti hogyan reagálnátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Hogyan reagálnátok, hogyha egy lány (akit tényleg nagyon szerettek) előállna azzal az ötlettel, hogy éljétek meg tisztán a kapcsolatotokat? Ha választás elé állítana, hogy válassz: ő vagy a szex, melyiket választanátok?

2012. dec. 22. 20:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
és meddig?
2012. dec. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én benne lennék.
2012. dec. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Akár házasságig, de eljegyzésig mindenképp.

Másodiknak: Köszönöm, megnyugtatták, hogy nincs veszve meg az igaz szerelem. :)

2012. dec. 22. 20:14
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Tisztán? Miért, a szex az piszkos?? Én nem gondolom igy, de ha a csajomat igazán szeretem akkor teljesítem a kérését.
2012. dec. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Akár házasságig, de eljegyzésig mindenképp.

Másodiknak: Köszönöm, megnyugtattál, hogy nincs veszve meg az igaz szerelem. :)

2012. dec. 22. 20:14
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem, nem a szex piszkos, hanem az, hogy a férjed előtt minden jött-mentel lefekszel. Jó, ez egy véglet, de érted, mire gondolok. ;)
2012. dec. 22. 20:18
 7/17 anonim ***** válasza:
Azt sem kell olyan komolyan venni. A jöttment az tényleg gáz márha olyan h hetente más pasikkal volt és mire elér a házasságig lesz neki 20 " skalpja" de szerintem 1-2 komoly kapcsolat keretében amiből majdnem eljegyzés lett nem olyan gáz mert szegény nem tudhatta, hogy nem lesz belőle esküvő. Az én barátnőm is igy járt, szerette volna megtartani esküvőig és annak reményében odaadta magát az első nagy szerelmének akivel aztán mégsem lett ásó kapa nagyharang viszont igy ugye már nem szűz de nem mondanám piszkosnak sem. De örülök, hogy van még hasonlóan gondolkozó pár, főleg fiú létedre minden tiszteletem a Tiéd mert kb 1% ilyen ritka mint a fehér holló az ilyesmi egy srác szájából. De annál szebb.
2012. dec. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Az ki van zárva.

Az eljegyzés is lehet évek múlva is.


De max már másnap eljegyezném :) Azt annyi . Házasodni meg majd 10 év múlva házasodnánk :)

2012. dec. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
Hűű srácok, köszi!! Épp azon gondolkoztam hogy vehetném rá a pasim gyorsan az esküvőre :D
2012. dec. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Látom a fiúknak nem tetszik ez a dolog.

Én is gonolkodtam már rajta.. hát...belegondolva van benne valami. De most énsem akarok egész életemben egyetlen egy pasival szexelni,mert ha elválunk akkor bánhatom az egészet. De viszont erőltetni nem kell. Majd ha nagyon fog kívánni akkor lefog veled. Én azért gondolkodtam rajta,mert ha lefeküdtem volna bármely volt pasimmal gáz lenne. Ami volt amiatt is el tudnám magam ásni. De a kérdésedre a válasz az hogy ha igazán szeretem megvárom ha nem szeretem és nem annyira fontos akkor a szex. De gondold meg,mert lehet hogy egy ilyen lányt nem találsz még egyet. Megcsalni biztos nem fog.

De hagy kérdezzem már meg hány évesek vagytok?

ja és ne hallgass az ilyen bunkókra, hogy már másnap elvennék, nem szép dolog csak amiatt...

2012. dec. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!