Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasodni szeretne a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasodni szeretne a barátnőm, de én még nagyon korainak tartom. Hogy tudassam vele?

Figyelt kérdés
Túl sokat részletezni nem akarom. Szeretjük egymást, jól megvagyunk. Öt hónapja jöttünk össze. Előtte nem ismertük egymást és én még kicsit korainak tartom hogy megkérjem a kezét.
2013. nov. 6. 14:23
1 2
 1/18 Je Veux ***** válasza:
"Én még nagyon korainak tartom."
2013. nov. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

5 hónap?

Mondd meg neki, hogy bocsáss meg, de nekem is megvan erről a véleményem, és én még nem szeretném, túl friss nekem, és fiatalok is vagyunk ehhez.

2013. nov. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
5 hónap után házasodni akar? Én azt mondanám neki, "Elment az eszed?" Esetleg milliárdos vagy, vagy miért ilyen sürgős neki?
2013. nov. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ragaszkodik hozá, hogy ilyen hamar legyen?

Vagy csak megemlítette egy beszélgetésben így egyszerűen, hogy házasságot szeretne?

Ha utóbbi, akkor nem kell megijedni, a csak fele álmodozik erről hogy majd valamikor... ami közel sem jelenti, hogy azonnal akarja.

Ha viszont azt mondta, hogy nem akar várni, minél hamarabb, akkor mondd meg hogy neked gyors ez a tempó, esetleg térjetek vissza a témára később (hónapok, év múlva9.

2013. nov. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hú szerintem figyelj oda szexnél,jobb ha húzol gumit
2013. nov. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

utóbbi eset. És nem tudom hogy mit gondoljak. Egy viccelődésből indult és már negyedszer került elő a héten. Remélem hogy vicces álmodozásnak tartja és ezzel nem is lenne gond de kicsit bevallom fura is az érzés amikor előkerül a téma.


Nem tudom hogyan kéne rá reagálnom. Eddig tereltem viccel, meg mondtam, hogy ha eljön az ideje majd akkor térjünk rá vissza.

2013. nov. 6. 14:38
 7/18 anonim ***** válasza:

Akkor ne terelgesd tovább, hanem ülj le vele és beszéljétek meg.

Inkább most tisztázzátok az e téren lévő elvárásokat és célokat, mint majd 5 év múlva lépjen le a csaj duzzogva, hogy "ha már eddig nem kérted meg a kezemet, akkor mostmár ne is próbálkozz".

2013. nov. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 tevetke ***** válasza:

Mi a fene??? :O Nem te kéred meg a kezét majd egyszer?? Akkor meg úgy is nagyrészt rajtad múlik... :D Vagy ő akar megkérni téged? :D

Egyszerű, utalgatsz rá, hogy te még korainak tartod és próbálsz is úgy viselkedni, nem mész bele a tervezgetős játékba és nem hitegeted, hogy majd feleségül veszed, akkor nem reménykedik még egy ideig. Ha ennyiből nem érti, akkor kerek perec megmondod, hogy te még nem gondolkodsz ilyesmin.

2013. nov. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Je Veux ***** válasza:
Szerintem csak tudni szeretné az álláspontodat a témával kapcsolatban. Hogy mikor szeretnél házasodni, milyen körülmények közt, stb. Ezért kerül már elő negyedjére is a téma, mert eddig te mindig elkerülted és nem válaszoltál érdemben.
2013. nov. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szeretem mikor végigolvassák a véleményalkotás előtt a kérdést. Mondom: 5 hónapja ismerjük egymást (talán kicsit kevesebb is)!
2013. nov. 6. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!