Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Ilyenkor mi játszódi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Ilyenkor mi játszódik le a fiúk fejében?

Figyelt kérdés
Sokat beszélünk egy fiúval aztán hirtelen eltűnik napokig. Ez azt jelenti hogy nem biztos az érzelmeiben és ezért néha ír néha nem, vagy már nem érdeklem? Legutóbb én írtam rá. Várjak rá hogy írjon és ha ír az azt jelenti hogy még érdeklem? vagy felejtsem el?:/ Mért van hogy egyik pillanatról a másikra mintha elvágták volna a "kapcsolatunk"?

2013. nov. 6. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Tapasztalatból mondom, a lányokkal képtelenség egy folytonos, kötetlen beszélgetés lebonyolítása az elején.

Erre ununk rá sokan és hagyjuk ott a pcsába az egészet. Hogy napokon keresztül a kérdezz-felelek dolgot játsszuk, nem enged sok jóra következtetni. Tessék megtanulni kommunikálni, a fiúk meg legyenek türelmesebbek!

(Saját tapasztalat)

2013. nov. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez: [link]
2013. nov. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

tul sokat gondolkodsz :D foglalkozz massal mint a pasikkal. ugyanezt csinalja a srac. massal foglalkozik mint a csajokkal. es ez teged kikeszit mert rajta pattogsz.

egyenlore nem erdekled, ha erdekelned felredobott vna erted mindent. kozeledj hozza kicsit. erintsd meg, ha mond vlmi cukit rad puszild meg, erj "veletlenul" a keuehez...csak kisul vlmi belole.

2013. nov. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Valóban jól írja az egyes.Unja.Keresheted de ha érdekled ő is keresni fog.De lehet azt várja,hogy te keresd.Mert megerősítést vár arról,hogy tetszel e neki
2013. nov. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2013. nov. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen de már kerestem őt én is és ez már nem a kapcsolat eleje. szóval már hónapok óta beszélünk és eddig minden oké volt:( 18/L most meg valahogy minden más lett
2013. nov. 6. 18:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Valami mással kell foglalkoznia.
2013. nov. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de régen mindig megoldotta hogy beszéljünk mindig tudott írni most meg alig
2013. nov. 6. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!