Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mi játszódik le ilyenkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi játszódik le ilyenkor bennetek?

Figyelt kérdés
Szakítotok több év után,de sírtok miközben kimondjátok,és azt mondjátok,senki nem fog így szeretni titeket. Megszakítotok minden kapcsolatot a lánnyal,mert így könnyebb a felejtés.Ilyenkor mi játszódik le bennetek? Van esély rá hogy meggondoljátok magatokat?
2011. jan. 30. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi volt az ok, ami miatt szakított? Én, ha ennyire szeretnék valakit, nem szakítanék..
2011. jan. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyesmi csak pont fordítva.

A lány utasított el egy kis hülyeségért pedig szeretett engem !! Én is megszakítottam vele minden kapcsolatom 4 hónap után tudtam elérni azt hogy ha kimondom a nevét akk azt is hozzátom tenni hogy leszarom xDDD! Persze nagyon ritkán találkozok még vele de már nem izgat :D

2011. jan. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Minden nap veszekedés,besokkalt.
2011. jan. 30. 12:49
 4/4 anonim válasza:
hát akkor érthető a dolog én is besokalnék mindenap azt hallani hogy hogy veszekedek azzal akit szeretek és + hozza az a "több év" az mennyi is lenne? 1-2? 4-5? mondjuk nekem elég lenne ebből 1 hónap is nemhogy több év szal nem csoda hogy besokalt hát ez a meggondolás attól függ mennyire intenzíven és mijen hangnemben veszekedtetek és persze a "szavak is beszámolnak ide mert ha elég hangosan és csúnyákat kiabálva veszekednák a csajommal abban a minutumban kiábrándulnék belőle
2011. jan. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!