Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Válaszolnátok egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válaszolnátok egy nagyon hülye kérdésre?

Figyelt kérdés

Semmi olyasmi, hogy 90D a mellméretem, vajon ez kicsinek számít-e a 40 kilómhoz..


Párkapcsolati bizbasz. Volt egy nagyon-nagyon undorító veszekedésem a barátommal kb. egy hete. Lassan másfél éve együtt lakunk, 3 éve vagyunk szerelmesek. Családom nuku. Az övét viszont imádom, ők is engem. Vagy ha nem, akkor nagyon jól hazudnak.

Borzasztó gusztustalan dolgokat vágtam a fejéhez a múltkor, utána szóba sem állt velem napokig. Azt mondta, nem tudja, van-e értelme közös jövőnek, és úgy érzi, vmi eltört benne. Hozzátartozik a történethez, hogy épp most költöznénk saját lakásba.

Mióta ez történt, azt érzem (korábban is volt már, d enem ilyen erősen), hogy ő életem szerelme, és ha elhagy, péklapáttal csapom agyon. Sosem voltam az az érzelmeit hű de jól kifejező típus, és tegnap szóvá tette, hogy mostanában nagyon bújok. Meg hülyeségeket beszélek. Pl. házasságról, gyerekről. Fiatalok vagyunk még, ő 24, én 20. Csak azért vagyok ennyire rátapadva, mert megijedtem attól, hogy végleg megromlik a kapcsolatunk? Tudom, milyen elviselhetetlen vagyok, de nem szeretnék egyedül beköltözni az új lakásba. Nélküle meg pláne nem. Mondja, hogy szeret, visszacsókol, de nem úgy, mint azelőtt. Szerintetek megéri együtt átcuccolni?


2013. nov. 7. 11:41
 1/9 A kérdező kommentje:
Na, így végigolvasva... talán még a csöcsmérettel kapcsolatos kérdés is értelmesebbnek tűnik. :D
2013. nov. 7. 11:42
 2/9 anonim ***** válasza:
de most akkor 90 D ? ha szeret úgyis megbocsájt:)
2013. nov. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha 90D akkor megbocsájt. Ha 90DD akkor meg hülye ha nem

Az uncsibb kérdéshez.

Ne bújj, ne utalgass, hanem beszéld át vele, hogy amit a fejéhez vágtál miért tetted, és hogy megbántad, és mondd el mit érzel, de amin veszekedtetek arról beszélni kell, értelmesen higgadtan, hogy ne legyen megint egy ilyen veszekedés.

2013. nov. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mondd el neki őszintén, hogy nagyon megbántad, amiket mondtál és nem fogsz többet ilyet tenni. Meg hogy nem szeretnéd elveszíteni.

De ezeket be is kell ám tartani. Nálam és gy a kapcsolatban szinte visszafordíthatatlan sebeket okozott, mikor a párom olyan undorító dolgokat mondott, amit talán csak felindulásból tett. Ezek nehezen visszafordíthatóak, szóval a legjobb, ha türtőzteted magad, bármennyire is mérges vagy, ne mondj olyat, amit később visszaszívnál. Ezzel egyébként nagyon jól bizonyíthatod is hogy mennyire szereted.


34/F

2013. nov. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Értelmes a kérdésed, semmi gond nincs.

Biztos vagyok benne a leírás alapján, hogy nem csak azért csinálod, mert megijedtél a kapcsolat romlásától. Viszont vigyáznod kéne kicsit jobban, mert egy idő után teher lesz az, hogy ennyire rajta lógsz. Ha szeret, persze, hogy leviseli, de nehogy azért táncoljon majd ki, mert túl fiatalnak érzi magát megállapodni..

Másrészt próbáld meg jobban kifejezni az érzéseidet, mert így csapongasz ide-oda. Ezt lehet gyakorolni is, hogy mait gondolsz, azt szavak formájában is ki tudd fejezni :) Értékelni fogja, ha egyszerűen csak megmondod neki, miért szereted.

A költözéshez pedig sok sikert!


24/F

2013. nov. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Persze. Nem tudom, ezt neked kell tudni. Persze.
2013. nov. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1. Elöször is bocsántot kellene töle kérned, de hiteles módon.


2. Ezután meg kellene vele beszélned, hogy szerinted miért történt ez igy meg veled, és utána megkérni, hogy adjon még EGY esélyt neked, mert megbántad a dolgot és többé nem teszel ilyet.


3. Az ö helyében egy próbát még tennék, de ha csak egyetlen kisiklást is elkövetsz, akkor röpülsz. Az igéreteidet be kell 100%-osan tartani, ha úgy érzed, problémás lehet, akkor keress fel egy pszichológust, aki segít megoldani a helyzetet.

2013. nov. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

LOL :D Fogd már vissza magad, ember! Mi az, hogy röpülök meg ilyenek? :D Mintha vmi félrekúrós cafka lennék, vagy legalábbis halálos bűnt követtem volna el...


Nem túlságosan, de azért annyira értelmes vagyok, hogy bocsánatot kértem már. Nem tudom, mennyire volt hiteles, de komolyan gondoltam. Á, mindegy, a legnagyobb baromság itt kérdéseket feltenni. :D

2013. nov. 7. 12:02
 9/9 anonim ***** válasza:

elsőnek az utolsó hozzászólásodra válaszolnék:

a "röpülsz" azt jelenti, hogy a fiúk nem komálják, ha a szeretetüket, szerelmüket kiborult dühhel, "undorító veszekedéssel" köszöni meg a párjuk.

És ha már az első alkalommal elkezdett elhidegülni tőled, akkor van esély, hogy a következő alkalommal jobban elhidegül, amiből nehezebben jön vissza, aztán meg megfagy a kapcsolat köztetek.

Ezt gondolom te sem akarod.


Szóval az eredeti kérdésre a válasz:

Mindenképpen mond el neki, hogy nagyon sajnálod, hogy nem tudtál uralkodni magadon, és amúgy is "elviselhetetlen"nek érzed magad. és próbálsz ezen változtatni, és !nem ígéred, hogy nem lesz többé ilyen, de mindent megteszel, hogy ne legyen!

És tényleg tanulj meg uralkodni magadon. A kérdésben írod, hogy "ha elhagy, péklapáttal csapom agyon". Azt hittem hogy van utána még egy "magam" is. Amíg az indulataiddal nem tudsz bánni, illetve a párodra irányul, addig nehéz lesz az együttélés. Ha nem akarsz egyedül lakni akkor :-) ne csapd le péklapáttal :-)

2013. nov. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!