Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kocka/gamer fiúk (és a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kocka/gamer fiúk (és a barátnőik), válaszolnátok egy kérdésre?

Figyelt kérdés

Mennyire igénylitek a szexet?

Bocsi, tényleg érdekel.

A barátom igazi gamer, napi 10 órát játszik, ha épp nem, akkor youtube-on néz játékokról videókat.Ha itt vagyok is, az együtt töltött idő 40%-át kb a gépnél tölti, ami nem is zavar. De ha próbálom szexre csábítani, és épp benne van 1 játékban, nem jön, csak ha vége a körnek, ez COD-nál nem zavaró, de mondjuk a BF-nél már igen. Próbáltam vetkőzni erotikusan vetkőzni, erre leugatott, hogy ne vonjam el a figyelmét... Ez nálatok mennyire jellemző?Mert én nem értem, én is rengeteget játszom (a laptopom hozzám van nőve), akkor is, ha vele vagyok, de bármikor kilépek, ha kell.

Lányok, akiknek kocka a barátotok van, nektek kincs ilyen problémátok függetlenül attól, hogy ti kockák vagytok vagy sem?


Nem fűzök hozzá sok reményt, de nagyon remélem, hogy vannak itt hasonló kaliberű kockák, mint ő.


Az olyan válaszok, hogy biztos megcsal meg stb. nem érdekelnek, nem csal meg, ő tényleg ennyit igényel.


2013. aug. 5. 09:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát én tuti nem játszanék ilyenkor XDD
2013. aug. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%
A helyedben keress mást! Ez szerinted kapcsolat?
2013. aug. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nálunk is ez a helyzet... ha játszik, akkor nincs azaz isten, hogy én szexre csábítsam... Amikor elszakad nálam cérna, meg mondom neki, hogy éljen nemiéletet a szg-ével... engem nem érdekel... Rohadt idegesítő tud lenni....

N

2013. aug. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! :)

1. nagyon tetszik a hozzáállásod, remélem a kapcsolatodban is így leszel vele.

2. nem akarok vele szakítani, irtó aranyos fiú, mindennél jobban szeretem, s ő is engem, remek kapcsolat, a gépezés se zavar, én is kocka vagyok, csak ez foglalkoztatott, hogy mások ezt meg tudják-e oldani...

3. kicsit megnyugtattál. Eddig mindig azt éreztem, hogy bennem van a hiba, de akkor valószínűleg nem. :D

2013. aug. 5. 09:46
 5/18 anonim ***** válasza:
Ez elég bunkó dolog tőle. Egy hős vagy, én nem viselném el.
2013. aug. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
50%
Nekem a barátom, meg profi sportoló, és hidd el nekem sem könnyű, alig találkozunk, mert ő folyamatosan edzésen van, aztán meg ha haza is megy akkor is teljesen kifáradva és rám már nem jut ideje...
2013. aug. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Azért a profi sport kissé más tészta szerintem... :D Ott azért jobban megérthető, mint neki, aki a gép előtt ül, nem is fárad el...

De direkt, többször hangsúlyoztam, hogy gamerek, és az ő barátnőik válaszát várom.

2013. aug. 5. 10:10
 8/18 anonim ***** válasza:

Az exem csak a lol meccset nem hagyta félbe, amúgy ha én szexet akartam akkor szex volt. Tény, hogy utána visszaült a gép elé, de az már nem zavart. Az ilyesmit nem is viselném el.

22L

2013. aug. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Szerencsére, lol-lal csak akkor játszik, ha már én alszom! :D Már nem is kérem tőle, hogy hagyja félbe, egy lol-t nem is lehet szerintem...

De mindig megdöbbent, hogy férfi, és a természetes igényeit ennyire elnyomja a játék... Bár az is lehet, hogy én akarok sokat.

2013. aug. 5. 10:15
 10/18 anonim ***** válasza:
Majd a sok szűz megírja itt, hogy hát ő bizony felállna a géptől és jól... csak éppen azért nem állnak fel a géptől, hogy csajozzanak.
2013. aug. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!