Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem túl nagy a korkülönbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés

26N 19F


Működhet párkapcsolat ilyen korkülönbséggel?


2013. nov. 7. 16:31
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
ugyan ekkora korkülönbség volt köztem és a "kiszemeltem" között, nekünk nem jött össze de nem a korkülönbség miatt hanem más okból, de még az évszámok is stimmelnek.. :D
2013. nov. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg?

Vágjatok bele és idővel kiderül milyen :) ne szarakodj 26 éves érett nő vagy

2013. nov. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Nekem nem kéne 7 évvel idősebb nő, úgyhogy én nem tartom mázlistának, de nem cikiznék emiatt senkit.
2013. nov. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
0%

Nekem már 13-14 évesen is nagy bivaly farkam volt és tökéletesen funkcionált :)

Nem értem mi lehet a probléma.

2013. nov. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
51%

Meg sem merem nézni a válaszom százalékát majd...

Igen. Egy 26 éves nő már komoly kapcsolatot akarhat, amit egy 19 éves férfi(?) talán tud neki adni, hisz sok fiú csak álmodozik egy ilyenről és ha esetleg megkapja, akkor vigyáz rá, mint a hímes tojásra. Egy ennyi idős lánynak pedig csak a pilláit kell megremegtetnie, máris ott lesz egy halom 26 éves pasi, akik az utóbbi 4-5 évben ilyenekre gondolva rejszoltak esténként, azt egy kósza dugás után már megy tovább a lány. Aki kitalálta, hogy a lányok hamarabb érnek, gondolom arra célzott, hogy előbb lesz szőrős a hónaljuk, mert hogy szellemileg nem érnek előbb az hótziher, ez sosem volt korhoz kötve.

2013. nov. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Akkor ne gondolkozz, próbáljátok meg! :)
2013. nov. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

Miért mázlista ? :D


A másik ,hogy suliba jár még.


Ma elkísértem ügyeket intézni ,hozzáteszem kézen fogva mentünk, a hülye is észrevette volna,hogy ez kapcsolat de megkérdezte az ügyintéző,hogy nagykorú e a srác :/

2013. nov. 7. 16:43
 18/36 A kérdező kommentje:

"ha esetleg megkapja, akkor vigyáz rá, mint a hímes tojásra."


Ezt észrevettem.

Nagyon odafigyel rám , egy velem egykorútól vagy idősebbtől még nem kaptam ennyi érzelmi töltést mint Tőle.

2013. nov. 7. 16:47
 19/36 anonim ***** válasza:

Szellemileg érett a korához képest.

:3

:DDDDDDD

2013. nov. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
:DD
2013. nov. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!