Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem túl nagy a korkülönbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés

26N 19F


Működhet párkapcsolat ilyen korkülönbséggel?


2013. nov. 7. 16:31
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

A srác valószínűleg túl fiatal(nak tűnik), de simán el tudom képzelni, hogy belül sem az a kifejezetten érett férfi és ezt Te is érzed. Félsz a külvilág megítélésétől is (lásd ügyintézés - komolyan megkérdezték tőled, hogy nagykorú-e?:D), különben nem írtad volna ki magát a kérdést sem. Gondolom a srác most kezdte az egyetemet, majd kinyílik még a szeme és megérzi más lányok illatát is (1-2 év max.), Te meg akkor már nyugisabb életet akarsz (és talán már a gyerek is képben lenne).


A lényeg, hogy működhet, de szerintem sokáig nem lesztek együtt. Ő kap most egy érett nőt, aki mellett megtanulhat bánni a testével, Te kiélheted az anyáskodásod egy fiatal srác mellett, de hosszú távon nem hiszem, hogy működik.


26F

2013. nov. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

Hmm ..:-( Igen megkérdezték :-D Akkor vicces volt ,majd kèsöbb elgondolkoztam rajta s nem tűnik viccesnek.


Pedig nem gyerekes a külseje sem.


Igazad lehet és kissé szomorùan is olvasom a tényeket :-(


Ez így nem lesz jò :-/

2013. nov. 7. 22:35
 33/36 anonim ***** válasza:

Boldog vagy vele és elkezdesz agyalni,hogy eldobod ezt magadtól?

Sokaknak nem,hogy fiatalabbal,de idősebbel sincs meg a boldogság.

Szerintem nem kéne emiatt szakítanod vele.

Az meg,hogy fiatalnak nézik,idővel csak jobb lesz.

2013. nov. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

Boldog...de meddig? 19éves...


Ahogy az előző válaszoló is írta "nyugisabb életet akarok"


Hagyom élni!

2013. nov. 8. 15:34
 35/36 anonim válasza:

Kísértetiesen hasonlít ez az én esetemre :-O.

Csak itt én 20 éves(f) vagyok, a szerelmem pedig 29 éves. Szerencsére engem 23-24 évesnek néznek és nem jelent akadályt semmiben sem.


Kedves kérdező, kérlek, először az ő álláspontját is hallgasd meg erről a "nyugisabb életről", lehet, hogy meg fogsz lepődni. Saját tapasztalatból írom..én gyorsan tudok váltani a kettő között, ha arra van szükség...és élvezem :-)

2013. nov. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Meghallgatom mindenképp , mert erre még nem kérdeztem rá ..:) Köszönöm válaszod.
2013. nov. 12. 20:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!