Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok menyire díjaznátok ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok menyire díjaznátok ezt a lánykérést?

Figyelt kérdés

Spontán egy mozit tervezek a b.nőmel ,a mozi parkolójában meg látnánk egy limuzunt amit természetesen én rendeltem oda

Kíváncsiság kép közelebröl is megnézném a limot és kinyitnám az ajtót ahol egy közös zene várna minket romantikus hangulattal,beülnénk és megkérném a kezét amint a limuzin elvisz minket az első randihelyünkre.


2013. nov. 7. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És utána nemet mond :D
2013. nov. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Aham, de akkor mindenképpen biztosítanod kell, hogy azon a mozinapon a barátnőd épp ne legyen hullafáradt addigra (gondolom a nap végére). Legalább is nekem úgy lenne az igazi. De mindenképp jó ötlet.
2013. nov. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, de nem rossz az ötlet.

Talán annyit módosítanék, hogy ne mozi legyen, hanem valami olyasmi, amire egy kicsit jobban ki kell öltöznötök mindkettőtöknek, hogy ne hétköznapi utcai ruhában történjen a lánykérés.

2013. nov. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, engem pl. abszolút nem izgat a limuzin, túl giccses. Egy egyszerűbb, de annál romantikusabb lánykérésnek jobban örülnék
2013. nov. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez már túl sok lenne, inkább készítsen otthon egy finom vacsorát (tegyük fel, hogy általában én készítem az ételt, csak most kivételesen ő), valami finom borral, közös zene jöhet otthon, és akkor ott. Nem kell limuzin...
2013. nov. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem tetszene, főleg a limuzin miatt.

A legtökéletesebb számomra az lett volna, ha egy szép, napsütéses őszi (októberi) napon kirándultunk volna valahol a párommal, és egy erdő mélyén, a fák között kérte volna meg a kezem :) Vagy mondjuk egy Normafához hasonló helyen, ahol szép a kilátás. A lényeg, hogy semmi felhajtás, semmi nézősereg, szigorúan kettesben legyünk.

2013. nov. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem van ebben romantika (közös zene, első találkozásuk helyszíne), nem annyira a limuzinon van a hangsúly, az csak egy kellék, hogy ne busszal kelljen már utazni :))


3-as voltam.

2013. nov. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%
és én meg csak itt ülök és maszturbálok
2013. nov. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejönne, és ha úgy érzed, h igent mondana, akk mindenképp tedd meg... hát el nem rontod! ;) :)
2013. nov. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Lekike 11 ***** válasza:
Én lány vagyok nekem tetszene mondjuk a mozi helyett valami más meg a romantikus zene az biztos úgy tetszene ha az egyik közös romantikus zenénk lenne :)
2013. nov. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!