Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez konkrétabban mit jelent?

Figyelt kérdés

Szakított velem a barátnőm azzal az indokkal, hogy : " nem vagyok az a típus h minden nap lássam a barátom

nem bírom

nem vagyok hozzá szokva "


Nagyon szeretem. De elfogadom a döntését. Nem érdekel mert futottam eleget utána az elmúlt 2 hétben. Erőltetni sem fogom. De ez miféle indok?

Lányok valaki ismerkedni? Pusztán hogy meg mondjátok mi a baj velem...



20/F


2013. nov. 7. 18:12
 1/5 A kérdező kommentje:
UI.: osztály társam felnőtt képzésben.
2013. nov. 7. 18:15
 2/5 anonim válasza:
Hát.. ja nem akar minden nap látni, ebből én arra következtetek, hogy nem szeret téged annyira, v nem jösz be neki annyira. Vagy pedig szeret egyszerre több fiúval kavargatni.. és így gáz, ha mindennap taliztok.. :)Te ismered őt.
2013. nov. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem érdekled annyira,nincsenek irántad mély érzelmei.
2013. nov. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy a csaj még nem jött rá, hogy olyan pasival járjon, akibe szerelmes is. Te nem tartoztál ebbe a körbe. Ennyi.
2013. nov. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nőként azt mondom, hogy van az a típusú pasi, aki "megfojt" a szeretetével. Ami nekem sok. Lehetek én akármilyen szerelmes, akkor is kell, hogy legyen saját életem, privát szférám, barátaim, nem akarom, hogy minden nap együtt legyünk, nem akarom, hogy naponta felhívjon... azzal engem pillanatok alatt el lehet riasztani! Valószínűleg ez a nő is ilyen...
2013. nov. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!