Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újra beleszerettem egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra beleszerettem egy lányba, akivel más sokszor voltam kapcsolatban, de ennyire szerelmes még nem voltam belé, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Szóval mostanában, hogy találkoztam vele, és láttam hogy milyen szép, eszembe jutottak azok a régi gyönyörű emlékek.

Nem tudom mi történhetett, de folyton azokat a zenéket hallgatom, azokat az emlékeket idézem elő amikor 2012 júniuséban összejöttünk. És hiányzik, nagyon, bármit megtennék érte. Csak az a baj, hogy többször is megpróbálkoztunk, de én mindig visszaléptem, 3 ilyen "összejövős randink" volt, abból 1-szer össze is jöttünk, és együttvoltunk, másik két alkalomkor meg én léptem vissza, egyszer azért mert volt barátja, máskor meg azért mert úgy éreztem hogy csak fellángolás és nincs értelme.

De ennyire nem is tudom mikor voltam oda ennyire egy lányért, talán akkor mikor elkezdtünk udvarolni egymásnak.

De félek hogy most már ez azért őszintén hogy nézne ki? Negyedjére? Félek azt hinné hogy hülyének nézem. Csak az a baj hogy nem tudom hogy mondjam meg neki hogy mennyire szeretem, és hogy hibát követtem el. Sajna azóta én már másik városban élek, igaz hogy "csak" 50km, de azért nem mindegy hogy 3km, vagy 50. A néhai emlékek miatt már néha a sírás is rám jön, de azért megőrzöm a büszkeségem és nem sírok. A gond azzal van hogy nem tudom mit mondjak neki, hogyan kezdjek neki "újra". De szerintem addig újra boldog ember nem leszek amíg nincs mellettem. Esetleges információként hozzátenném hogy 2 évvel idősebb nálam.


2013. nov. 7. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Annyi más nő van szerintem felejtsd el ezt a lányt.Lehet, hoyg ez is most megint valami fellángolás.
2013. nov. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
linkeld be a facebookját, ellinkelem neki a kérdést.
2013. nov. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ennyi idő kellett ahhoz hogy belássam nekem csak ő kell. Lehet hogy sok szép nő van, és lehet tetszenének is, de úgy szeretni mint őket, mint a kiszemeltemet nem tudnám.
2013. nov. 8. 00:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Vedd feleségül, vegyél fel öltönyt, térdelj le elé és adjál neki 15 millió ft-os gyémánt gyűrűt.
2013. nov. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
na mi lett a vége? ugye azóta is együtt vagytok?
2015. okt. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!