Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már valaki olyan kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki olyan kapcsolatban, ahol a pasi 20 évvel idősebb volt? 15\L

Figyelt kérdés
Van egy személy aki 20 évvel idősebb nálam, azt tudom, hogy tettszik nekem, nagyon kedves és aranyos.. stb.. csak elég soknak tűnik 20 év. Bár fiatalosan néz ki maximum 20 évesnek. Úgy érzem ő az igazi nekem! A velem egykorúak annyira gyerekesen viselkednek..Ő meg egy igazi férfi! Ti voltatok már ilyen helyzetben? Tanácsokat várnék.
2013. jún. 8. 17:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem voltam 15 évesen, és te se csinald....
2013. jún. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Költőnő? ***** válasza:
később talán nem lenne gáz, de jelenleg sztem nagyon fiatalka vagy még ehhez
2013. jún. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem futottam pedofillal össze, most meg már tudok magamra vigyázni, nem úgy, mint te.
2013. jún. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Költőnő? ***** válasza:
a másik meg az, h én is elég furán néznék egy felnőtt férfira, aki egy kislánnyal kezd kapcsolatot. Mert akármilyen érettnek is gondolod magad, gyerek vagy még. Biztos vagyo benne, h a korosztályodban is vannak komolyabb srácok
2013. jún. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Volt egy korszaka ismerős csajnak is amikor a kb ennyivel idősebbek iránt volt oda csak neki kb 18 évesen. Pár évvel később rájött mekkora hülyeség volt. Az ennyivel idősebbek nem komoly kapcsolatot akarnak a fiatal lányoktól csak szexet... ne feledd akár az apád is lehetne! 23/F
2013. jún. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt 10 évvel idősebb barátom 18 évesen, viszont mint később kiderült, hogy még én a nagy szerelemnek hittem őt, ő csak inkább "szórakozásnak" engem. 15 évesen a 20 még sok, ha idősebb lennél, akkor talán nem lenne annyira gond. Lehet nőcsábász, aki fiatal friss pipikre utazik kihasználva azt, hogy ő is fiatalnak néz ki.:) Nem családon kéne már gondolkodnia? Arról nem is beszélve, hogy neked ott a suli, a szüleid tuti elleneznék..
2013. jún. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

ma 17:34


A pedofil bűncselekmény az, ha egy felnőtt személy közösül egy gyerekkorú személlyel. Ma Magyarországon a felnőttkor a 18. életév betöltésével kezdődik, a gyerekkor pedig a 14. életév betöltéséig tart. Vagyis a beleegyezési korhatárnak (a betöltött 14. életévnek) érzékelhetően semmi köze sincs a pedofíliához, mivel a megrontást minden esetben egy 18. életévét betöltött személy követi el egy 14. életévénél fiatalabb személlyel szemben.

2013. jún. 8. 17:52
 8/12 anonim ***** válasza:
Ostoba,naiv kislány vagy még.Remélem apád észhez térít és annak a mocsoknak eltöri mindkét lábát!
2013. jún. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
17:34 vagyok..én egyáltalán nem beszéltem pedofíliáról...
2013. jún. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

persze tetszik, mert el vagy ájulva, pedig szexen kívül nem fogsz másra kelleni

most is nagy a korkülönbség, később még rosszabb

Te 20 ő 40? éppen elkezdenél élni és szórakozni, ő már nem fog menni, Te öregedsz hozzá v ő fiatalodik hozzád, más variáció nincs,

a fiatal srácok sokkal jobbak N

2013. jún. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!