Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen a bátyám? (Bővebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a bátyám? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A bátyámnak eddig két "komoly" kapcsolata volt. Amúgy nem érdekelne, hogy mi van vele mert igazából semmi közöm hozzá de az egyik barátnőmnek nagyon tetszik, de én kicsit "féltem" a bátyámtól mert olykor olyan fura tudd lenni. Ezt úgy értem, hogy az eddigi kapcsolataiból kiindulva. Vagy 2 éve volt egy lány akivel körülbelül vagy 9 hónapig járt és nem volt köztük semmi olyasmi amiből például egy idegen kivette volna, hogy ők együtt vannak. Nem is volt se csók, és még a kezét is csak néha néha fogta meg! Ez tartott 9 hónapig, utána a bátyám dobta a csajt. Aztán eltelt 10 nap, hogy szakított a 9 hónapig volt barátnőjével, és összejött egy másik lánnyal akit én mindig is utáltam. Folyton csókolgatta, állandóan együtt voltak és ezzel a csajjal 4 nap után szakított... NÉGY nap után..

Szóval nem értem! Van egy csaj akivel nem csinálnak semmit de azért 9 hónapig együtt vannak, a másikat meg azért dobja 4 nap után mert túl nyomulós...

És eközben végig mosolyog, meg szemez a barátnőmmel...

Szerintetek miért ilyen?



2013. nov. 8. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán a bátyád még magát sem érti, ezzel ne törődj. Hagyd, hogy a barátnőd és a bátyád megoldja, ne szólj bele, csak támogasd őket. Ha esetleg szakítanak akkor is csak annyi a dolgod, hogy vigasztald a barátnődet! :)
2013. nov. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2013. nov. 8. 17:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit foglalkozol a bátyáddal?

Majd ő eldönti mi jó neki és mi nem.

2013. nov. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eleve úgy kezdtem, hogy ha nem a legjobb barinőmről lenne szó, akkor nem érdekelne! Azt már ellehet fogadni, hogy érdekel, hogy hogy bánik a barátnőmmel...
2013. nov. 8. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!