Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, szerintetek mire véljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek mire véljem ezt a viselkedést?

Figyelt kérdés

Barátommal már két éve együttvagyok. Egy éve távolságban kell éljünk, mert ő egyetemezik én meg még csak el kell végezzem a licit először ahhoz hogy kimenjek oda hozzá. Szóval már egy év sincsen és kimegyek. De nagyon megváltozott velem az utóbbi pár hónapban : egy hete bármin felhúzza az orrát. A tegnapelőtt azért mert mondtam neki hogy küldjön nekem a saját pénzemből (megdolgoztam érte amúgy), tegnap azon mert nem jelezte ki az iPod hogy hívott, ma meg azért mert egy kérdésére egy perccel később válaszoltam.

Mire véljem szerintetek ezt a viselkedését? Nem tudok vele beszélni, mert folyton otthagy. Mit tegyek ?:(



2013. nov. 8. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bar lany vagyok, de ha nem nagy gond leirom a velemenyemet. Szerintem mar nem vagy neki fontos, lehet csak jatszadozik veled.
2013. nov. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Alig értem amit írtál.

De probléma van.Valóban vagy nem vagy fontos neki vagy gondjai vannak.

2013. nov. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Nem gond ha lány vagy, csak gondoltam hátha a fiúk meg tudják ezt a viselkedést jobban magyarázni.


2. Ne haragudj, elég bonyolult elmagyarázni az egész sztorit :(

2013. nov. 8. 19:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Lányként válaszolok neked.Talán van másik csaj a képben,csak te erről nem tudsz,esetleg már nem érdekled annyira,és emiatt ingerült veled szemben.Nem őszinte veled,nem meri felválllani,mi a problémája a kapcsolattal,ezért inkább sunyít,ebből adódik,hogy feszült,ingerült,rajtad vezeti le a feszültségeit.
2013. nov. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mit tehetnék ? Hogy tudnám rábírni hogy megbeszéljem ezt vele ? Nem lehet így ezt csinálni örökké....
2013. nov. 8. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!