Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Néha nem értem a barátom,komolyan.Iskola közben hétköznap fél órát szoktunk találkozni,iskola után.És hétvégén(pénteken is)együtt vagyunk körülbelül négy órát.Ő minden nap kimegy a barátaival is,mert ott laknak tőle fél percre vagy maximum egy percre és mindenki ki szokott menni délután.Hétköznap általában két órát.Minden nap megy velük,velem maximum egyszer és mégis mindig azt mondja,hogy mennyire jó lenne,ha közelebb laknánk,mert minden nap többet tudnánk együtt lenni(25 percre lakunk egymástól). De mégis mindig velük megy. És az az érdekes,hogy azok közül,senkivel sem beszél soha azon kívül,amennyit kint vannak és egy olyan barátja sincs,akinek tényleg elmondana bármit is,mindig csak azért megy,hogy eltöltse az időt és nem unatkozzon bent(Hétvégén is szokott velük is találkozni amúgy,csak kevesebbet). Jövő héten minden nap 11-ig lesz iskolában,ezért nem tudunk iskola után találkozni,szóval maximum délután lehetne. Ő amúgy jövő héten 3-4 órára is kimehet.És egyáltalán nem érdekli,hogy mi nem találkozunk hétfőn például,mert ugye egy napba nem halunk bele,de velük mégis menne 4 órát és az nem fordul meg a fejében,hogy legalább egyet velem legyen.. Szóval nem értem,mert egyszer azt mondja,hogy mennyire jó lenne,ha közelebb laknánk,amikor meg van lehetőségünk rá,akkor nem érdekli annyira.Hétvégén viszont én vagyok mindig a legfontosabb.2 éve vagyunk már együtt.
2013. nov. 8. 20:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Szimplán nagyon gyerekek vagytok, és nem is szerelmes, csak néha eltölti veled az időt. Ne várj sokat a kapcsolattól. Ennyi.
2013. nov. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!