Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Benneteket menyire zavarna az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benneteket menyire zavarna az hogy ha tegyük fel olyan lányba lenétek szerelmesek aki kicsit jobb módban van a sráctól?

Figyelt kérdés
Nem égő az ? vagy nem zavaró 1 picit?
2013. nov. 8. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A középkorban még égő volt.
2013. nov. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ASOT ***** válasza:
Ha engedi , hogy vezethessem az Aston Martinját semmi gond :)
2013. nov. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a srác az én volnék?
2013. nov. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak csóróbb párod legyen.
2013. nov. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire. Meg a hozzáállástól is.

Amikor a párommal összejöttünk, egész komoly különbség volt köztünk. Neki nem volt állása, sokszor kajára se telt. Nekem meg átlagos fizetéssel szépen gyűlt a megtakarításom. Gazdag nem voltam, de olyan sose volt, hogy ne lett volna mit enni, vagy ne telt volna arra, amire kell.


Azóta összekapta magát, lett egy normális munkája. Eleinte annyit keresett, mint én, most már többet is. Összeköltöztünk, közös kasszán élünk. Most már azon kívül, hogy nekem van megtakarításom, neki pedig még nincs, nincs különbség az anyagi helyzetünk között.

2013. nov. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!