Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha már nem kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha már nem kellek neki és ezt is érzem mégis fáj a tudat és legszívesebben kérném hogy maradjon 100. adjára hiába tudom, hogy nem lesz a válasz?

Figyelt kérdés
Pár napja véget ért a kapcsolatunk a barátommal mindketten elrontottuk sok rosszat mondtunk egymásnak a szalagavatómon is veszekedtünk messze lakik tőlem távkapcsolat volt, mégis örültem minden percéért, mikor találkoztunk ,de azóta sok lett a veszekedés és már nagyon csúnyák lettek a végük... Aztán egy nap egy veszekedés után letiltott és közölte ,h nem akar már engem és nem szeret... Napokig küzdöttem érte, de már érzem hogy ő már nem akarja tudom ideje belátnom, de nagyon fáj.... Azok az idők jutnak eszembe, mikor minden szép és jó volt, és mélyen legbelül azt hiszem még lehetne és képtelen vagyok elengedni ... Pedig már 100adjára kérem , hogy hozzuk rendben de nemet mondott és azóta ki se mondta h szeretlek... Tudom , hogy már szánalmas meg lépjek tovább , de nekem ő nagyon fontos és nagyon szeretem nem akrok tovább lépni... Hiányzik és várom, hogy írjon mert már arra kért h ne zaklassam hagyja őt élni ... Rájöttem nem lehetek önző és el kell engednem ha tényleg így lesz boldog , de nagyon nehéz ... Kereshetem e bármikor vagy várjam , hogy ő írjon , vagy engedjem el tényleg ez lesz a helyes? 18/l
2013. nov. 8. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:

te is èrzed, h ennek vège. tudom, h milyen nehèz, èn is jàrtam màr ìgy, de hidd el jobb lesz idovel, ha lezàrod magadban.

sajnàlom, ès legyèl eros

2013. nov. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm... :/ Akkor ne keressem ?:/
2013. nov. 8. 22:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem keresed,úgy még lehet egy hangyányi esélyed.Ha keresed,azzal még azt nagyon pici esélyt is ellövöd.
2013. nov. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!