Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lemondtam érte egy számomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondtam érte egy számomra fontos dologról, most mégis elhidegültnek érzem magam. Miért?

Figyelt kérdés

Rengeteget veszekedtünk az elmúlt 1 évben a barátommal, a hobbim miatt. Gyűlölte, hogy zenekarban játszom. Egy év alatt többször állított olyan dolog elé, hogy vagy ő vagy a zenélés. De nem akartam választani. Most ennyi idő után kezd a zenélésben, a többi taggal gondom lenni, ezért eldöntöttem, hogy kilépek, amit el is mondtam a barátomnak, aki örült is neki.

A lényeg most jön. Eddig teljesen biztos voltam benne, hogy szeretem, és biztosan ő az igazi, amit abból tudtam, hogy ha én tényleg szeretek valakit, akkor nem tetszik meg más mellette. Eddig, hiába a rengeteg szenvedés, rengeteg álmatlan átveszekedett éjszaka, rá sem voltam hajlandó nézni másra. Most viszont, hogy azt érzem, mintha ki lenne kényszerítve ez a döntés tőlem, amit meghoztam furcsán érzem magam. Mintha most kezdenék egy kicsit elhidegülni tőle. És már azt érzem, hogy más pasikra is már másképp mondok véleményt, másképp nézek, mint eddig.

Nem most kellene a kapcsolatunknak újra tökéletesnek lennie? Miért hidegülök el tőle? És hogyan tudnék ezen javítani? 2 éve vagyunk együtt

Köszi..

L19 ő 22F


2013. nov. 8. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:

"biztos voltam benne, hogy szeretem, és biztosan ő az igazi, amit abból tudtam, hogy ha én tényleg szeretek valakit, akkor nem tetszik meg más mellette"


Elárulok egy nagy titkot. Nem ebből lehet azt tudni. Szereted a párod, ő a te férfid, és vele akarsz megtenni mindent. Ettől még rengeteg más helyes, erős, vagány, vicces, stb. pasas létezik, kár úgy tenni, mintha soha senki nem tetszene. Magadat is becsapod. Csakhogy ez nem számít, nem bűn mást is szépnek látni.

2013. nov. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amíg egy pasi azt követeli tőled, hogy megváltozz, választások elé állít, és érzelmileg zsarol, addig 100%, hogy nem az IGAZI.


Mi volt az érv, ami miatt gyűlölte a hobbidat??? Amúgy is a te hobbid, nem az övé, neked kell szeretned.

Igazából mindenkinek "jár" személyes tér, gondolom neki is vannak olyan dolgai, amit nélküled csinál...

Ha nem szereti, hogy zenélsz, akkor nem hallgatja..ennyi..

Legközelebb a barátaidtól tilt el, aztán ha olyan szinten lesz a kapcsolatotok, akkor a családodtól?


gondolkodj...!

2013. nov. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából nincsenek barátaim akiktől el tudna tiltani. Az érv pedig az volt, hogy elvett abból az időből amit vele tölthettem volna, meg hogy több férfi is volt a zenekarban, és úgy érezte, hogy többet foglalkozok a zenéléssel, mint vele
2013. nov. 8. 17:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert fontos dologról mondtál le, egy olyan kapcsolatért amiér t nem kellett volna.
2013. nov. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!