Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért van az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az hogy van 1-2 beképzelt "lány" aki csak olyan pasival hajlandó randizni, aki legalább 6-10 évvel idősebb nála?

Figyelt kérdés
Van 1-2 példa erre. Gyakran látom a 8-9. osztályokban, de már a hetedikes ennél is.
2013. nov. 9. 07:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyilván egy fiatal lánynak(15-16) éves imponál, ha egy huszonéves férfi udvarol neki, mert minden szempontból érettebb(jobb esetben) mint a korabeliek. Az ilyen korú lányok(és persze a fiúk is) túl gyorsan akarnak felnőni :)
2013. nov. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Éértem. De egy 25 éves pasi mit szeretne egy 15 éves lánytól? Mert az értem, hogy a lánynak bejön. De a pasi a saját korosztályában is bárkit megkaphatna.
2013. nov. 9. 07:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Pont ez az, nem kaphat meg. Valszeg a saját korosztályában kívülálló, így keres egy könnyebb célpontot.
2013. nov. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ahha! akkor értem
2013. nov. 9. 08:16
 5/11 anonim ***** válasza:

Mert az ennyivel idősebb pasinak mi tetszhet egy ilyen lányon?


Apn felül, hogy csinos, semmi, mivel nem egy szinten vannak...

Tehát csak arra kell neki, ebben az esetben ezeknek a lányoknak semmit nem kell nyújtaniuk, nt egy rendes párkapcsolatban, csak szét kell tenni a lábaikat...

Ennyi

2013. nov. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hetedikeseknél is? Azért egy 13L/23F páros elég meredek.
2013. nov. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Itt a mi sulinkban van rá példa. Átjött 6osztályosba, és van egy végzős pasija. De van extrémebb is. átjött kilencedikbe egy 30 éves pasival
2013. nov. 9. 11:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Milyen iskola ez? :D
2013. nov. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Alapvetően jo suli, de mint mindenhol itt is vannak kivételek, akik különböznek a többitől...
2013. nov. 9. 13:19
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
hát én 13 éves lány vagyok és tőlem is megszokták kérdezni hogy miért az 1-2-3 évvel idősebb pasik jönnek be na most erre válaszolok:mivel a fiúk köztudott hogy később érnek agyilag ezért nyilván hogy a nálam két évvel idősebb pasi fog bejönni ugyan is a kedves 13 éves fiú osztálytársaim még mindíg papír repcsit hajtogatnak meg fogócskáznak annak ellenére hogy tanár már 50-szer elmondta hogy NE!!
2013. nov. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!