Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavar ennyire, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar ennyire, hogy szűz a pasi? Pedig én is az vagyok.

Figyelt kérdés

Találkoztam egy 20 éves pasival.Technikusként dolgozik de ezermester.Nagyon sok mindenhez ért.Így találkoztunk.Aztán kezdeményezett.Megismerkedtünk.Nagyon aranyos rendes,udvarias srác.Törődik velem odafigyel rám.Kinyitja nekem az ajtót,lesegíti a kabátomat.

De kiderült,hogy sosem volt kapcsolata.Állítása szerint sosem talált olyan lányt akit szerethetne.De most bennem megtalálta.

Viszont engem valahogy zavar.Elvártam volna,hogy tapasztalt legyen.De így olyan unalmas lenne,hogy rajtam gyakorolna.Miért érzek így?Pedig nekem se volt még senkim,de én lány vagyok..

18L



2013. nov. 9. 16:23
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok neked.Találtál 1 szinte tökéletes pasit és nem örülsz,hogy te lehetnél neki az első.Amikor te is tapasztalatlan vagy.

Igazi lotyó vagy!

2013. nov. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
95%
Ritkán mondok ilyet, de te nem érdemled meg ezt a férfit.
2013. nov. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem úgy hivják hogy szűzk***a?
2013. nov. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte részvétem a srácnak.
2013. nov. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
86%

A nőkbe bele van kódolva az, hogy tapasztaltabb sráccal jobb. Ez persze nem feltétlenül igaz, de hát amúgy ja. El kell dönteni, hogy az érzelmek a fontosabbak, vagy a tapasztaltság. Abszolút nem biztos, hogy halál béna lesz attól, hogy még nem volt nővel. :)

Volt olyan párom aki szűzként eszméletlenül béna volt, kb az anyjának éreztem magát, aki bemutatja neki, hogy ez itt egy punci, neked pedig kukid van...

Ellenben találkoztam olyan férfival is, akinek egy párja volt csak, de ő évekig. Sosem feküdt le mással, én voltam neki a második, de annyira tudta, hogy mi a jó egy nőnek, hogy teljesen ki voltam tőle. Azt mondta rengeteget olvasott az előző párja előtt is ilyen dolgokról, meg közben is és igyekezett hasznosítani a megszerzett tudást. Tényleg eddig talán ő volt a legjobb élményem.

Szóval ne ítélj egy tulajdonság alapján. :)

2013. nov. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jogon várod el a pasitól hogy tapasztalt legyen ha te sem vagy az?
2013. nov. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim válasza:
100%
Mi ez a mondat? "Pedig nekem se volt még senkim,de én lány vagyok.. " DE ÉN LÁNY VAGYOK.. - mit gondolsz? Attól még hogy lány vagy te is ugyanolyan tapasztalatlan vagy mint a srác. Kicsit lehetnél tekintettel a barátodra ha ilyen figyelmes és ezt mondjuk nem írtad de szereted akkor nem mindegy?
2013. nov. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 A kérdező kommentje:
Nem szeretem és nem a barátom.Barátság van köztünk.Csak ő udvarol nekem...
2013. nov. 9. 16:34
 9/67 anonim ***** válasza:
62%
Ne jöjj össze vele semmiképpen! Hadd maradjon meg valakinek aki értékelni fogja mielőtt még megtudja, hogyan gondolkozol. Ezért is utálatosak a nők! :S 20/F
2013. nov. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
100%
Le lehet pontozni nyugodtan, viszont ha netán tapasztalt lenne, majd benyögné neked, hogy azért nem lesz semmi, mert szűz vagy, és nem akar veled bajlódni, akkor te lennél vérig sértve, hogy az a mocsok szemét ilyet mert a hercegnővel tenni.
2013. nov. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!