Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért buknak a 14,16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért buknak a 14,16 éves csajok a 25,29 éves pasikra nem nagy a korkülönbség szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 9. 17:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert azzal lehet menőzni a barátnőik előtt.
2013. nov. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
pénz, pénz, pénz.
2013. nov. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mert ostobák és nem veszik észre hogy kihasználják őket.

16/F

2013. nov. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%

pontosan,de képzeld magad a helyébe ha meglátná együtt őket valaki.....

-szevasz Laci rég láttalak.. gyereked van?

-he? ez a csajom....

2013. nov. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Mert pl nem idióta kamaszfiúk, akik eldobják a barátnőiket a vihogó, agyatlan tyúkokért, mert hajtják őket a hormonok. Mert tudnak tisztelni egy lányt, nem bunkók és nem udvariatlanok mint a tini srácok többsége. Tisztelet a kivételnek.
2013. nov. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%

Nekem mindig is az idosebb ferfiak jottek be. Kisugarzasom miatt altalaban csak az idosebbek kezdemenyeznek. Valahogy ok eretebbek jobban el tudok veluk beszelgetni ( lehet naiv vagyok). Most egy 35 eves ferfival tartom a kapc solatot jol meg vagyunk de tobb nem lehet ebbol. Sajnos nem mukodne :(

19L JA! Nincs apakomplexusom

2013. nov. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
de jelzem nem tudna kihasználni mert máról holnapra élek
2013. nov. 9. 17:49
 8/12 anonim ***** válasza:

egyrészt ezzel nagyon menővé válnak a barátnők szemében

másrészt a pénz.. míg a korosztálybeli fiúk nagyrésze max. csokit, virágot tud adni alkalmakra, egy idősebb pasi már ruhát, mobiltelefont, wellnesshétvégét.

aztán van kocsija, lakása, vagyis ottalvás, kirándulás állandóan biztosított, nyugodt, nem kell félni mikor tör be a szobába a kistesó, vagy utazgatni 3 busszal míg eljutsz valahova

kb. ezek az okok jutottak elsőre eszembe

2013. nov. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igen ez is igaz de személygépjárműm sincs
2013. nov. 9. 17:53
 10/12 anonim ***** válasza:
16 évesen én is az idősebb pasikra buktam.
2013. nov. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!