Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon necces osztálytárssal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon necces osztálytárssal kezdeni?

Figyelt kérdés
Esetleg van valakinek tapasztalata, akár pozitív, akár negatív?

2013. nov. 9. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Házinyúlra sosem lövünk!
2013. nov. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha szakítotok még amíg együtt jártok akkor lesz kínos. Addig nem rossz.
2013. nov. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
NECCÖS:D De akár működhet is!Van nem egy pozitív példa bár a negatívból több van.Kor,nem?
2013. nov. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Pont leszartam anno, akárcsak a többiek, nyílt titok volt, mint az is, hogy a Bencének a hígítótól vérzik az orra folyton. Jártunk egy darabig, de pont akkor akarta a szexet, amikor tele voltam, azt olyankor a farkam nem akaródzik működni, onnantól kezdve meg elkönyvelt impotensnek. Amúgy meg nem is nagyon voltunk együtt iskolában, egyedül kémián meg történelmen voltunk egy csoportban, iskolán kívül voltunk együtt igazán.
2013. nov. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
földrajzon és törin***
2013. nov. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kezdeni nem, csak szakítani.
2013. nov. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Osztálytársaim egy éve vannak együtt már. Tök aranyosak. Szerintem addig nem necces,amíg nem szakítotok.
2013. nov. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Necces: D

Barátnőm járt az egyik fiúval az osztályban,vége lett és most elég fura a kapcsolatuk...mint 2 idegen.Na meg ha párba állítják őket akkor az is elég kellemetlen(volt rá példa).

Na meg általában egy kapcsolat az osztályban nyitott téma.Egyből látszik,hogy mikor feküdtek le...vagy hogy megtörtént-e már...szerintem nem érdeme így kezdeni.Ha nagyon nagy szerelem van iránta és úgy érzed,hogy ő az igazi akkor inkább várj vele és ha végeztetek a sulival bármi lehet...de nem hallottam sok jót ilyen kapcsolatokról.Persze valahol működik,de általában az emberek elítélik az ilyet.Viszont mindenki maga tudja:)

2013. nov. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha olyannal jársz, aki kollégiumi évfolyamtársad (középiskola) az cinkesebb :-) mert akkor ugye suli szüneteken kívül egész du. együtt, silenciumon is, aztán takarodóig... Ez ku vanagy flash, tök jó móka amíg jártok. Aztán ha pár hónap után szakítotok, utána már elég fura az exeddel egy légtérbe lenni a nap minden szakában egy kicsit... Nekem elhiheted, ki van próbálva:-). Ehhez képest a csak-az-iskolában téma már nem is olyan meredek, mi? :-D
2013. nov. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
utolsó előtti, miből látnák, hogy mikor feküdtek le?:O
2013. nov. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!