Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni olyan pasival, aki félti a szabadságát, de amúgy tök jól elvagyunk? Egyre több ilyen pasiról hallok. Mi ez a szabadság mánia férfiak?

Figyelt kérdés
2013. okt. 25. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit ne kezdj, nem neked kell ezzel bármit is kezdeni (tehát megváltoztatni). Vagy elfogadod így, vagy keress mást. Ha neked másak a terveid, mint neki, akkor nem egymásnak vagytok "szánva".
2013. okt. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
VÉLEMÉNYEM szerint csak konfliktus kerülés. Több olyan sráccal is találkoztam aki benyögte hogy csak szextet akar, de kapcsolatot nem. ezt fel lehet fogni úgy is hogy de rendes és nem használt ki, de úgy is hogy nem akar magának bonyodalmat, mert a legtöbb csaj (személy szerint én is) ha lefekszik/lefeküdne valakivel, biztos továbbgondolná azt és ott a pofára esés mikor megmondja a srác hogy nem, neki csak ennyi volt
2013. okt. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amit kezdeni akarsz. Szerintem ezzel csak azt mondja, hogy csinálhatjátok, csak nem lesz több. Amúgy szerintem mindig is volt a "pasiknak" egy ilyen "kategóriája", de szerintem nem túl sok. Aki valóban szeret valakit, az úgyis komoly kapcsolatot akar. Ezek szerint ő nem szeret téged igazán, csak játszani akar veled.
2013. okt. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!