Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki lenne, hülyének nézne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne, hülyének nézne?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok az egyik felvett tantárgyam tanára eléggé bejön :) Nem mondanám hogy bejövök neki (illetve nem tudom) de elég kedves velem, adott nekem különórát, az én nevem megjegyezte, vizsgán miközben írtam odajött (csak hozzám) hogy megy-e ilyesmi. Én 19 vagyok ő 26. Nem tudom van-e barátnője. Cikis lenne ha elhívnám valahova a nagy ZH után? Hogy csináljam? Már csak ilyen egyszer élünk alapon is megpróbálnám...

19/L


2013. nov. 9. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
nemmm
2013. nov. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vedd a bátorságot majd minden jön magától.
2013. nov. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
SHINTER VAGY...HALLOD SHINTER VAGY, SHINTER :D:D:D:D:DD:
2013. nov. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én nem járatnám le magamat előtte, már csak azért sem, mert összefuthattok még valamilyen tantárgy keretein belül. ha ő akar tőled valamit, el fog hívni maga. de eleve egy nő ne kezdeményezzen...
2013. nov. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát ez csak akkor lenne kellemetlen tényleg ha hasra ejtene... Mondjuk ne hiszek abban hogy lányok nem kezdeményezhetnek
2013. nov. 9. 21:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Amíg tanít téged, inkább ne lépj ilyen határozottan, kellemetlen helyzetbe hozhatod őt. És ha kiderül a dolog, az állásába kerülhet. Ez nem játék! Neked csak egy próbálkozás, vagy bejön vagy nem, de neki nagyobb a tét.
2013. nov. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Maximum nemet mond. Az egóját fényezné. Ha valami okból nem akarná, maximum később kicsit kellemetlen lenne. No és akkor mi van?... Biztos másnak is tetszett már.

Egyébként a tanárok sok diákkal ilyenek. Mindig van pár kedvenc/szimpatikus arc nekik. De csak nem kezdenek ki minddel...

2013. nov. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintem egyetemen nincs ilyen szabály hogy nem kezdhet ki diákkal. Mindketten felnőtt emberek vagyunk. Ráadásul tavasztól már nem is fog tanítani :)
2013. nov. 9. 21:54
 9/9 eztsetudtad ***** válasza:
Szerintem nyugodtan..
2013. nov. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!