Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet itt megismerni alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet itt megismerni alacsony "csinos" lányt, aki komoly kapcsolatot keres?

Figyelt kérdés
Budapest vagy pestmegye nyugati oldaláról. nem kell bombanőnek lennie,csak komoly és hűséges tipusnak.Azért alacsony lányok érdekelnek,mert én is csak 164 cm vagyok,de sportos kissé kigyurt,és nem vagyok egy csúnya srác. (legalábbis mások szerint.) 23-35 év között érdekelnének. 31 vagyok.kiváncsi vagyok milyen válaszokat kapok. idióta hozzászólásokat nem kérek. köszönöm!
2013. nov. 9. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha randizni, ismerkedni szeretnél, ez nem a jó oldal. Már többen próbálkoztak és csak beszólásokat kaptak jóformán. Legalábbis én így vettem észre. Erre vannak a párkeresők :) Az, hogy alacsony lányt keresel egyébként nem baj, de (szerintem) az, hogy magaddal kapcsolatban azt emeled ki, hogy sportos, kigyúrt és nem csúnya, ez szerintem nem releváns, amennyiben komoly kapcsolatot keresel :) Remélem nem veszed tolakodásnak a hozzászólásomat :) Sok sikert!
2013. nov. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok:

Egyébként, ha gondolod, írj privit ennek a lánynak. Neki van egy nagyon alacsony, állítólag csinos barátnője :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2013. nov. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
na igen. de egy próbát megér nem? :)
2013. nov. 10. 00:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze :)
2013. nov. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha mások szerint nem vagy csúnya, akkor miért szorulsz rá hogy egy ilyen anonim oldalon ismerkedj?
2013. nov. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kétségbeesés sok mindenre ráveszi az embert.
2013. nov. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na lett alacsony barátnőd?
2013. dec. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!